Kurtka jeansowa - najbardziej pożądany element garderoby w tym sezonie. Modele w super cenie

Po kilku latach nieobecności w naszych szafach, wróciły do nich jeansowe kurtki. W rozmaitych kolorach i krojach, zarówno modele dopasowane, jak i oversize'y. Zobacz w jak niskich cenach możesz je teraz kupić!

Męskie, klasyczne kurtki jeansowe to absolutny must have tego sezonu. Nosimy je rozpięte, a pod nie zakładamy gładkie T-shirty lub kolorowe, z modnymi aplikacjami. Kurtkę jeansową możemy także założyć na koszulę. To bardzo wygodny, uniwersalny i praktyczny element garderoby. Kurtki jeansowe kochamy także za całą masę kieszonek.  

Kurtka jeansowa to obowiązkowy element garderoby w tym sezonieKurtka jeansowa to obowiązkowy element garderoby w tym sezonie Materiały partnera

Kurtka jeansowa nie musi być gładka i niebieska. Coraz częściej panowie wybierają swobodne wariacje na temat tego elementu garderoby: modele z naszywkami, a także w innych, niż tradycyjny kolorach: czarnym, szarym i kolorach ziemi. W chłodniejsze dni kurtka doskonale prezentuje się narzucona na bluzę z kapturem. 

Najmodniejsze modele kurtek jeansowych dla mężczyznNajmodniejsze modele kurtek jeansowych dla mężczyzn Materiały partnera

Supermodnego modelu kurtki jeansowej nie może także zabraknąć w damskiej garderobie. Szczególnie popularne są aktualnie modele z kolorowymi naszywkami lub takie, w których jeans jest połączony z innym materiałem. Kurtka jeansowa doskonale pasuje zarówno do spodni rurek, jak i spódnic o rozmaitych długościach: mini, midi i maxi.

Supermodne kurtki jeansowe dla kobietSupermodne kurtki jeansowe dla kobiet Materiały partnera

Więcej jeansowych ubrań znajdziesz tu:

Więcej o: