Urlopowy niezbędnik! Szorty, klapki i okulary marek premium w niskich cenach

Zobacz 3 rzeczy, które koniecznie muszą znaleźć się w twojej szafie jeszcze przed urlopem. Szorty, klapki i okulary marek premium teraz dostaniesz taniej!

Szorty kąpielowe

Szorty kąpielowe to niezbędny element każdego wakacyjnego wyposażenia. Pełnią one nie tylko funkcję praktyczną - dobrze dobrane kąpielówki podkreślają także opaleniznę oraz efekty wypracowane przez cały rok na siłowni. I choć wydawać by się mogło, że tylko w wypadku kobiet tak ważny jest dobór kostiumu, to coraz częściej również panowie przywiązują wagę do plażowego stroju. Jeśli ty również szukasz stylowych i modnych kąpielówek, postaw na modele marek premium. Szorty od Hugo Bossa, Calvina Kleina czy Tommy'ego Hilfigera znakomicie sprawdzą się latem!

Kolaż / fot. ShutterstockKolaż / fot. Shutterstock Materiały partnerów

Klapki

Kolejnym elementem wakacyjnego wyposażenia, bez którego ciężko jest wyobrazić sobie jakikolwiek wyjazd, są klapki. Stylowe modele będą nie tylko modnym elementem każdej letniej stylizacji, lecz przede wszystkim zapewnią nam niezbędny komfort oraz wygodę. Japonki marek premium wykonane są z solidnych materiałów, dlatego nie musimy się martwić tym, że posłużą nam jedynie przez jeden sezon. Klapki marki Boss, Calvin Klein czy Tommy Hilfiger sprawdzą się znakomicie w każdej sytuacji!

Kolaż / fot. ShutterstockKolaż / fot. Shutterstock Materiały partnerów

Okulary przeciwsłoneczne

Okulary przeciwsłoneczne to jeden z najważniejszych wakacyjnych gadżetów. Nie tylko chronią nasze oczy przed słońcem, lecz pełnią także funkcję stylowego dodatku. Modele cenionych na rynku marek, poza oryginalnym designem, charakteryzują się także funkcjonalnością oraz porządnym wykonaniem. Okulary przeciwsłoneczne firm takich jak Ray-Ban czy Armani znakomicie sprawdzą się w każdej letniej stylizacji, doskonale współgrając z wakacyjnymi zestawami.

Kolaż / fot. ShutterstockKolaż / fot. Shutterstock Materiały partnerów

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.