Joga na kaca Tary Stiles

Joga to ostatnia rzecz, o której myślisz na kacu? Warto poświęcić chwilę na relaks i skupienie, bo wtedy nasz organizm przestawia się na regenerację. Poza tym joga łagodzi napięcia i łagodzi ból głowy. Tyra Stiles, popularna instruktorka jogi i ambasadorka linii Reebok Yoga pokazuje kilka asanów na kaca.
joga na kaca tyra stiles joga na kaca tyra stiles joga na kaca tyra stiles

Usiądź i zrelaksuj się

ZOBACZ PIĘKNE ZDJĘCIA NAGICH ATLETEK!

Rozebrane atletki. Niezwykłe fotografie Dominiki Cuda [ZDJĘCIA]

Rozłóż matę i usiądź po turecku. Możesz włączyć relaksującą muzykę i zapalić świece zapachowe. Zamknij oczy, ściągnij łopatki, dłonie połóż na kolanach. Powoli rób głębokie wdechy.

Jakie zajęcia jogi wybrać? Podpowiadamy!

joga na kaca tyra stiles joga na kaca tyra stiles joga na kaca tyra stiles

Wyciągnij się w górę

Wciągnij ręce wysoko ponad głowę, dłonie spleć i skieruj wewnętrzną stronę w stronę sufitu. Powoli przechyl się w prawo i w lewo, to pozwoli rozciągnąć mięśnie brzucha.

joga na kaca tyra stiles joga na kaca tyra stiles joga na kaca tyra stiles

Rób skręty tułowia

Weź wdech. Podczas wydechu prawą rękę postaw daleko za plecami, tak żeby opuszki palców dotykały podłogi. Lewą rękę połóż na prawym kolanie. Wytrzymaj chwilę, a potem powtórz to samo z lewą ręką.

joga na kaca tyra stiles joga na kaca tyra stiles joga na kaca tyra stiles

Rozciągnij nogi

Wyciągnij prawą nogę w bok, załóż za nią lewą nogę, przyciągając ją łokciem do klatki piersiowej. Staraj się trzymać tułów prosto, łokciem wypychać lewą nogę w tył. Wytrzymaj chwilę i z wydechem powtórz ćwiczenie z lewą nogą wyciągniętą.

joga na kaca tyra stiles joga na kaca tyra stiles joga na kaca tyra stiles

Zwiększ trudność

Zostań w poprzedniej pozycji, tylko spróbuj obrócić tułów w przeciwną stronę niż prawą noga. Jeśli zwiększyć trudność, zegnij lewą nogę.

Więcej o:
Komentarze (5)
Joga na kaca Tary Stiles
Zaloguj się
 • resident_troll

  Oceniono 8 razy 6

  Kilka "asanów", powiadacie?

  BTW Jako osobnik z kilkuletnią już praktyką jogi i pewnym stażem w innych formach aktywności fizycznej, a do tego spożywający niekiedy napoje alkoholowe, z głębi osobistych doświadczeń mogę Wam napisać tyle: na kaca najlepszy jest święty spokój i picie dużej ilości płynów. Jeśli trochę dokucza żołądek - pomóc może zjedzenie czegoś kwaśnego, np. kapuśniaku z kiszonej kapusty, żurku, ogórkowej. Nie musi być domowej roboty - ja kupuję gotowca i działa tak samo dobrze, nawet jeśli nie jest to danie tak dobre, jak domowe. Jeśli boli głowa - niegłupie jest łyknięcie czegoś przeciwbólowego, byle nie na bazie paracetamolu (obciąża wątrobę, która i tak ma już nadgodziny metabolizując alkohol).

  Aktywność fizyczna sama w sobie nie pomaga na przepicie. Nawet joga na matach wiadomej_firmy :-P
  To stan, który po prostu trzeba przetrwać, najlepiej dbając o zapewnienie sobie komfortu, żeby dolegliwości nie były większe, niż to nieuniknione.

 • Owijek Owijek

  0

  Faktycznie działa. Kiedyś na kacu poszłam na trening jogi bo pomyliły mi się dni i myślałam że wtedy mam trening zumby ale nie żałuję bo teraz w Saturn Fitness na Targówku trenuję jogę i zumbe na zmianę i zastanawiam się czego jeszcze spróbować a jest w czym przebierać.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX