Joga na kaca Tary Stiles

informacje prasowe
13.05.2015 08:14
A A A

 • Usiądź i zrelaksuj się
 • Wyciągnij się w górę
 • Rób skręty tułowia
 • Rozciągnij nogi
 • Zwiększ trudność
Joga to ostatnia rzecz, o której myślisz na kacu? Warto poświęcić chwilę na relaks i skupienie, bo wtedy nasz organizm przestawia się na regenerację. Poza tym joga łagodzi napięcia i łagodzi ból głowy. Tyra Stiles, popularna instruktorka jogi i ambasadorka linii Reebok Yoga pokazuje kilka asanów na kaca.
Zobacz zdjęcia (5)
Komentarze (5)
Zaloguj się
 • resident_troll

  Oceniono 8 razy 6

  Kilka "asanów", powiadacie?

  BTW Jako osobnik z kilkuletnią już praktyką jogi i pewnym stażem w innych formach aktywności fizycznej, a do tego spożywający niekiedy napoje alkoholowe, z głębi osobistych doświadczeń mogę Wam napisać tyle: na kaca najlepszy jest święty spokój i picie dużej ilości płynów. Jeśli trochę dokucza żołądek - pomóc może zjedzenie czegoś kwaśnego, np. kapuśniaku z kiszonej kapusty, żurku, ogórkowej. Nie musi być domowej roboty - ja kupuję gotowca i działa tak samo dobrze, nawet jeśli nie jest to danie tak dobre, jak domowe. Jeśli boli głowa - niegłupie jest łyknięcie czegoś przeciwbólowego, byle nie na bazie paracetamolu (obciąża wątrobę, która i tak ma już nadgodziny metabolizując alkohol).

  Aktywność fizyczna sama w sobie nie pomaga na przepicie. Nawet joga na matach wiadomej_firmy :-P
  To stan, który po prostu trzeba przetrwać, najlepiej dbając o zapewnienie sobie komfortu, żeby dolegliwości nie były większe, niż to nieuniknione.

 • Owijek Owijek

  0

  Faktycznie działa. Kiedyś na kacu poszłam na trening jogi bo pomyliły mi się dni i myślałam że wtedy mam trening zumby ale nie żałuję bo teraz w Saturn Fitness na Targówku trenuję jogę i zumbe na zmianę i zastanawiam się czego jeszcze spróbować a jest w czym przebierać.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

STRÓJ NA FITNESS
Najczęściej czytane