Wiosenna kolekcja outdoorowej marki Columbia - lekkie kurtki, bluzy oraz buty trekkingowe

Szukasz wysokiej klasy ubrań outdoorowych, które sprawdzą się w sezonie przejściowym? Sprawdź ofertę marki Columbia!

Columbia to firma rodzinna, która na rynku pojawiła się 80 lat temu. To jednen z najbardziej popularnych producentów ubrań i butów outdoorowych, które dedykowane są wszystkim pasjonatom aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. Columbia od początku swojego istnienia cieszy się dużym uznaniem, ponieważ stawia przede wszystkim na produkty wysokiej jakości, które są nie tylko funkcjonalne, ale też niezwykle stylowe.

Buty trekkingowe

Wybierając wiosenne buty trekkingowe musimy pamiętać, że zdecydowanie różnią się one od modeli dedykowanych zimowym wędrówkom. Są przede wszystkim lżejsze oraz wykonane z bardziej przewiewnych materiałów. Buty trekkingowe marki Columbia zapewniają także znakomitą amortyzację, wytrzymałość oraz elastyczność - świetnie sprawdzają się one na górskich szlakach, nawet w niesprzyjającą pogodę.

Kolaż / Źródło: Shutterstock / Materiały partnerówKolaż / Źródło: Shutterstock / Materiały partnerów Kolaż / Źródło: Shutterstock / Materiały partnerów Kolaż / Źródło: Shutterstock / Materiały partnerów

Buty sportowe

Poza obuwiem trekkingowym Columbia ma w swojej ofercie klasyczne buty sportowe . Zostały one stworzone z myślą o miłośnikach aktywności fizycznej na świeżym powietrzu, dlatego wyposażono je w nowoczesne technologie, które świetnie sprawdzają się w trakcie treningu na dworze. Ochrona przeciwdeszczowa czy podeszwa zapewniająca przyczepność w każdym terenie, to tylko niektóre z tych praktycznych funkcji.

Kolaż / Źródło: Shutterstock / Materiały partnerówKolaż / Źródło: Shutterstock / Materiały partnerów Kolaż / Źródło: Shutterstock / Materiały partnerów Kolaż / Źródło: Shutterstock / Materiały partnerów

Lekkie kurtki i polary

Kurtki i polary marki Columbia to ubrania wykonane z najwyższej jakości materiałów. Świetnie sprawdzą się podczas aktywności fizycznej na świeżym powietrzu, lecz równie dobrze odnajdą się w casualowych zestawach jako elementy codziennych stylizacji. Ubrania outdoorowe marki Columbia stworzone z oddychających materiałów dobrze odprowadzających wodę, zapewnią ci maksymalny komfort i wygodę w każdej sytuacji.

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów Kolaż / Materiały partnerów Kolaż / Materiały partnerów

Zobacz jeszcze więcej ubrań i butów marki Columbia !