Przecenione kurtki najbardziej znanych marek outdoorowych teraz na wyprzedaży

Lekka i zarazem ciepła kurtka to mus have w okresie przejściowym. Musi nam zapewnić nie tylko optymalne ciepło, lecz także chronić przed wiatrem i deszczem, które często towarzyszą nam w sezonie wiosennym. Specjalnie dla Was wybraliśmy 18 modnych modeli najbardziej znanych marek outdoorowych. Sprawdźcie!

fot. Shutterstock
fot. Shutterstock

Choć w sklepach nie brakuje kurtek dedykowanych sezonowi wiosennemu, to jednak wiele z nich nie sprawdzi się w okresie przejściowym. Jak zatem wybrać najlepszy model, który nie zawiedzie naszych oczekiwań? Najlepiej postawić na sprawdzone marki outdoorowe, które specjalizują się w produkcji ubrań dopasowanych do najróżniejszych warunków pogodowych! Wyposażone w najnowocześniejsze technologie, zapewnią nam optymalne ciepło, chroniąc zarazem przed przegrzaniem, a także przed deszczem i dokuczliwym wiatrem. Kurtki marek outdoorowych świetnie sprawdzą się zarówno na co dzień, jak i podczas wysiłku fizycznego.

Zobaczcie stylowe modele marek The North Face, Columbia, Jack Wolfskin, Timberland i Jack&Jones, które znajdują się na wyprzedaży. Teraz nawet 50% taniej!