Damskie zegarki marek premium - elegancja na najwyższym poziomie

Podkreśl swoją stylizację eleganckim dodatkiem i sięgnij po stylowe zegarki na złotej lub srebrnej bransolecie. Propozycje marki Armani czy DKNY skradną twoje serce. Przekonaj się sama!

Armani

Zegarek to nie tylko funkcjonalny dodatek, ale również ozdoba, która często pełni rolę biżuterii. Z racji tego, musisz zwrócić szczególną uwagę na to, z jakiego materiału będzie wykonany. Oprócz klasycznego srebra czy złota, od jakiegoś czasu bardzo modne jest różowe złoto. Nic dziwnego. Jest eleganckie i bardzo kobiece, a stylizacje w towarzystwie takiego dodatku prezentują się naprawdę wytwornie. Zegarki na bransolecie są stworzone do formalnych stylizacji, dlatego połączenie ich z koszulą i ciemnymi spodniami będzie strzałem w dziesiątkę!

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów Kolaż / Materiały partnerów

DKNY

Kobiety, które lubią się wyróżniać powinny sięgnąć po dość niecodzienne modele zegarków. Mamy tutaj głównie na myśli bransolety, na których umieszczona jest tarcza. Zegarki z klasycznym zapięciem i paskiem już od kilku sezonów są passe. Teraz musisz sięgnąć po taki model, który będzie nie tylko funkcjonalny, ale również na topie! Zegarki na długich łańcuszkach, które oplotą twój nadgarstek będą świetną alternatywą dla biżuterii. Cieniutkie paski z fikuśnymi zdobieniami są również bardzo ciekawe i doceniane przez kobiety. Wystarczy spojrzeć na modele od DKNY! Spośród kilkunastu propozycji na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów Kolaż / Materiały partnerów

Fossil

Jeśli zdecydowałaś się już na konkretny model, warto wyjaśnić pewną kwestią, która jest dosyć sporna. Mianowicie, na której ręce powinno się nosić ten modny dodatek? Mówi się, że kobieta musi zakładać zegarek na prawą rękę, jednak tak naprawdę ciężko to nazwać zasadą. Jedyne co się liczy to twój komfort, dlatego spokojnie możesz nosić zegarek na tej ręce, na której ci wygodniej.

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów Kolaż / Materiały partnerów

Więcej stylowych zegarków znajdziesz poniżej!