Najmodniejsze w tym sezonie kostiumy kąpielowe. Teraz kupisz je taniej!

Efektowny kostium jednoczęściowy? Sprawdzi się świetnie w trakcie pływania. Jednak dobrze dopasowane, modne bikini jest niezastąpione, jeśli zależy ci na pięknej opaleniźnie. Sprawdź, w jak niskich cenach możesz teraz kupić najmodniejsze modele kostiumów!

Pięknie skrojony i dobrze dobrany kostium dwuczęściowy, to absolutny must have każdej plażowiczki. Jeśli chcesz powiększyć optycznie biust - wybierz model z biustonoszem typu push-up. Jeśli z kolei chciałabyś, żeby twoje nogi wyglądały na dłuższe - zdecyduj się na wycięty dół, najlepiej wiązany na biodrach.

Najmodniejsze modele kostiumów kąpielowychNajmodniejsze modele kostiumów kąpielowych Materiały partnera

Jednoczęściowe kostiumy kąpielowe mają pewną przewagę nad kostiumami dwuczęściowymi: skrywają niedoskonałości brzucha. Poza tym odpowiednie wzory doskonale wysmuklają optycznie sylwetkę. Lepiej też sprawdzają się, jeśli więcej czasu spędzasz na pływaniu, niż opalaniu. Najlepiej wybierać modele z wyprofilowanymi miseczkami i regulowanymi ramiączkami. Taki kostium można też traktować jak body i nosić do szortów.

Najmodniejsze modele kostiumów kąpielowychNajmodniejsze modele kostiumów kąpielowych Materiały partnera

Jeśli planujesz leniwy dzień na nadmorskiej plaży lub nad basenem, nie zapomnij o niezbędnych akcesoriach. Zainwestuj w piękne pareo, ręcznik z efektownym wzorem lub twarzowy kapelusz. Koniecznie powinnaś się także wyposażyć w modne okulary i wygodne klapki japonki

Najmodniejsze i najbardziej przydatne akcesoria plażoweNajmodniejsze i najbardziej przydatne akcesoria plażowe Materiały partnera

Więcej kostiumów i artykułów plażowych: