Wygraj legginsy z najnowszej kolekcji Reebok i czuj się pięknie nawet na treningu [KONKURS]

Każda kobieta zasługuje na to, by nawet podczas wyczerpujących treningów czuć się pięknie i komfortowo, a z nową kolekcją Reebok jest to możliwe! Ty również możesz się tak poczuć, bo mamy wyjątkowy konkurs, w którym możesz wygrać legginsy z najnowszej kolekcji.

Dla marki Reebok jest oczywiste, że kiedy ćwiczysz, w dalszym ciągu chcesz czuć się pięknie i komfortowo. Właśnie dlatego powstała wyjątkowa kobieca kolekcja .

Jej ambasadorkami zostały kobiety aktywne fizycznie, mistrzynie w swoich dziedzinach – Katarzyna Bigos, Marika Popowicz oraz Agata Biernat. Wszystkie intensywnie trenują, a dzięki ubraniom z kolekcji Reebok mogą czuć się dobrze i kobieco. To właśnie sport sprawił, że stały się silnymi kobietami, nie tylko fizycznie.

Ty też możesz zostać jedną z nich, bo mamy wyjątkowy konkurs, w którym do wygrania jest 5 par legginsów z najnowszej kolekcji.

Wystarczy, że udostępnicie na swoim Instagramie zdjęcie konkursowe, które znajduje się na Instagramie Myfitness.pl, dodacie hashtagi #reebokpl #jedynawswoimrodzaju, oznaczycie @myfitness.pl i @reebokpolska oraz napiszecie jaki trening sprawia, że czujecie się jedyne w swoim rodzaju.

Konkurs trwa od dnia 13 czerwca 2017 r. od godz. 12:00 do dnia 23 czerwca 2017 do godz 23:59. Powodzenia!

REGULAMIN KONKURSU

Obuwie sportowe Reebok Fire, dzięki specjalnemu wzorowi na podeszwie zapewnia doskonałą przyczepność podczas treningu, a podeszwa środkowa amortyzuje stopę. Obuwie sportowe Reebok Fire, dzięki specjalnemu wzorowi na podeszwie zapewnia doskonałą przyczepność podczas treningu, a podeszwa środkowa amortyzuje stopę.  Karolina Brzuszczyńska