Reebok Be More Human - event, który pozwolił opuścić strefę komfortu

Reebok w ramach nowej kampanii Be More Human mówi o przekraczaniu własnych granic i pokonywaniu słabości, stawaniu się lepszym i jeszcze silniejszym. Jej twarzą jest Joanna Jędrzejczyk, Mistrzyni Świata UFC, która wielokrotnie opuszczała swoją strefę komfortu, dzięki czemu osiągnęła mistrzostwo w sztukach walki oraz stała się źródłem inspiracji dla innych.

17 stycznia w Warszawie, pod czujnym okiem trenerów: Bartka Lipki - CrossFit, Andrzeja Bogdała - Running, Karoliny Erdmann – Jogi, Natalii Gołębiewskiej-Litwiniuk – Dance, oraz przy gorącym dopingu ambasadorki marki - Joanny Jędrzejczyk, w ramach inauguracji nowej odsłony kampanii Be More Human, odbył się trening w czterech dyscyplinach sportowych. W evencie wzięło udział 120 osób, każda z nich była zapisana na trening z preferowanej przez siebie dyscypliny. Na miejscu okazało się jednak, że trening, który faktycznie odbędą, będzie spoza ich specjalizacji. W ten sposób sami doświadczyli, jak to jest przekraczać własne granice, mierząc się z dyscyplinami, które znajdują się poza ich strefą komfortu.

www.reebok.plwww.reebok.pl www.reebok.pl

Joanna Jędrzejczyk nieustannie motywowała uczestników treningu, sama również ćwiczyła z nimi w czterech grupach, próbując swoich sił w Jodze - pozycji wojownika, w Dance - kroku two-step, na CrossFit - ćwiczenia burpees, czy na Runningu - skipów. „Każda walka to jest nowa droga. Każdego dnia powinniśmy wyznaczać sobie nowe marzenia, nowe cele, żeby się rozwijać. Często jednak, chcąc je osiągnąć, trzeba opuścić swoją strefę komfortu i nie patrząc na ból i zniechęcenie, napierać do przodu” – mówi ambasadorka marki.

www.reebok.plwww.reebok.pl www.reebok.pl

Joanna Jędrzejczyk za najważniejsze w podejściu do sportu uznaje odwagę, determinację oraz przekraczanie własnych granic, o czym opowiadała i co udowodniła także podczas krótkiego treningu #escapezone w starciu z numerem 1 polskiego CrossFitu - Bartkiem Lipką. 

www.reebok.plwww.reebok.pl www.reebok.pl

Na zakończenie treningu wszyscy uczestnicy symbolicznie przekroczyli swoją strefę komfortu i wspólnie przeszli przez bramę #escapezone.

www.reebok.plwww.reebok.pl www.reebok.pl