Reebok Women's Fitness Camp już 8 czerwca w Warszawie

Ruszyły zapisy na pierwszą edycję Reebok Women's Fitness Camp! Jednodniowa, wielka impreza fitness odbędzie się 8 czerwca na Błoniach Stadionu Narodowego w Warszawie.

Mamy listę treningów i trenerów, którzy wystąpią podczas Reebok Women's Fitness Camp!

8 czerwca na Błoniach Stadionu Narodowego odbędzie się pierwsza edycja Reebok Women's Fitness Camp. Ta wyjątkowa impreza, która zgromadzi 3 tysiące ćwiczących osób, odbędzie się pod hasłem "Cały fitness w jednym miejscu". Zajęcia poprowadzą trenerzy Les Mills i Reebok University. Uczestnicy będą ćwiczyć w trzech strefach. Plan imprezy przewiduje różnorodne treningi od siłowych przez taneczne po wyciszające i rozciągające. Do tego wiele konkursów i atrakcji oraz strefa chilloutowa ze zdrową żywnością.

Bodycombat to jeden z treningów, które odbędą się podczas Reebok Women's Fitness Camp. Spalisz podczas zajęć nawet 750 kalorii!

Dla kogo jest impreza?

Reebok Women's Fitness Camp został stworzony z myślą o kobietach, dla których trening fitness jest świadomym wyborem i stylem życia. To pierwsza tego typu impreza w Polsce!

Na uczestników czekają pełne energii i dynamiki treningi siłowe, ćwiczenia inspirowane sztukami walki czy też intensywne ćwiczenia taneczne przy światowych hitach, przy muzyce house czy w rytm hip-hopu. Będą też zajęcia poprawiające sylwetkę, wzmacniające wszystkie partie mięśni. W końcu będą też treningi rozciągające i balansujące czerpiące z pilatesu i jogi.

Bodypump, czyli ćwiczenia grupowe ze sztangą to także element wydarzenia.

Bramy będą otware już o godzinie 8:00, a pierwsze zajęcia rozpoczynają się o godzinie 10:00. Impreza potrwa do godziny 18. Ćwiczenia będą intensywne, ale na wszystkie uczestniczki i uczestników czeka strefę chilloutu - będziecie tak mogli odpocząć, napić się oraz coś zjeść.

Oprócz treningów, odbędą się warsztaty z dietetykiem oraz fizjoterapeutą - wiemy jak ważne jest dla Was holistyczne podejście do treningu. Impreza będzie też okazją do wygrania świetnych nagród, o których już wkrótce.

Bilet wstępu kosztuje 59 zł. Zgłoś się już dziś!

Wszystkie niezbędne informacje, w tym harmonogram, listę trenerów i opis treningów znajdziesz tu: womensfitnesscamp.pl

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.