Wygraj bezpłatne lekcje salsy!

Zastanawiasz się, jak do lata pozbyć się kilku kilogramów? Perspektywa zbliżających się świąt nie brzmi najlepiej. Nawet jeśli do wymarzonego urlopu wciąż masz sporo czasu, już dziś dobrze zaplanuj swoje treningi. W końcu jędrne pośladki potrzebują czasu. Może czas na salsę?

Dołącz do nas na Facebooku

Jeśli na samo słowo "siłownia" nie reagujesz najlepiej i zrobisz wszystko, by omijać to miejsce szerokim łukiem, mamy inną propozycję. Może oprócz zajęć fitness, jazdy na rowerze i biegania może warto pomyśleć o tańcu? Nie dość, że nauczysz się czegoś, co na pewno nie raz będziesz mieć okazję wykorzystać, to jeszcze poprawisz sobie humor przy dobrej muzyce, poznasz ciekawych ludzi i spalisz sporo kalorii.

Dla tych, którzy zawsze chcieli spróbować swoich sił tańcząc salsę, mamy propozycję:

Napiszcie w kilku zdaniach, dlaczego chcielibyście włączyć salsę do waszego planu treningowego. Przyślijcie je do nas mailem: fitness.sport.pl@gazeta.pl do 15 kwietnia, a wtedy my wybierzemy najciekawsze odpowiedzi, które nagrodzimy.

Gra jest warta świeczki, bo wystarczy, że poświęcisz nam kilka minut swojego cennego czasu, a możesz wybrać podwójny karnet na 6 lekcji salsy w warszawskiej szkole Salsa Libre ! Wyłonimy 3 osoby, które naszym zdaniem podały najciekawsze argumenty i opublikujemy wypowiedzi na łamach serwisu. Szkoda czasu! Do dzieła!

salsa libresalsa libre Andrzej Wencel

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.