Pielęgnacja latem. Kosmetyki NIOXIN dla włosów i skóry głowy

Lato nie jest łatwym okresem dla naszej urody. To właśnie teraz wymaga ona specjalnego traktowania. Podczas gorących, słonecznych dni warto pamiętać o odpowiedniej ochronie przed promieniowaniem UV, intensywnym odżywianiu i dogłębnym nawilżaniu włosów.

Zdrowe paznokcie. Najlepsze sposoby na ich pielęgnację

Wakacje to także idealny moment, by podarować włosom odrobinę relaksu, ukojenia i orzeźwienia. Właściwą i przyjemną pielęgnację zapewnią profesjonalne produkty NIOXIN.

U podstaw filozofii marki NIOXIN leży założenie, że zdrowa skóra głowy to zdrowe włosy . Produkty NIOXIN zapewniają kompleksową pielęgnacja, która pozwala oczyszczać, odżywiać i wzmacniać włosy oraz środowisko skóry głowy. Takie rozwiązanie doskonale sprawdzi się latem, jednocześnie skutecznie chroniąc włosy i skórę przed szkodliwym oddziaływaniem czynników zewnętrznych. Latem stawiamy również na małe przyjemności - pielęgnacja o tej porze roku powinna przynosić relaksujące ukojenie i chłodzącą świeżość.

Przy codziennej pielęgnacji doskonale sprawdzi się system NIOXIN. To zestaw trzech profesjonalnych kosmetyków dostosowany zarówno do stopnia przerzedzenia włosów, jak i stosowanych zabiegów chemicznych. W portfolio marki znajduje się 6 systemów, odpowiadających na różne potrzeby włosów i skóry głowy.

Szybkie fryzury - propozycje na każdy dzień tygodnia

Każdy zestaw pielęgnacyjny zawiera:

NIOXIN Cleanser - szampon oczyszczający nadający włosom objętość, pomagający usuwać z włosów i skóry głowy sebum, kwasy tłuszczowe i pozostałości produktów do stylizacji zatykających ujścia mieszków włosowych. Oczyszcza i sprawia, że włosy stają się mocniejsze i wyglądają na gęstsze.

NIOXIN Scalp Revitaliser - lekka odżywka, która pomaga zapewnić włosom normalnym i delikatnie przerzedzonym sprężystość oraz równowagę nawilżenia.

NIOXIN Scalp Treatment - kosmetyk bez spłukiwania nadający włosom objętość. Zawiera antyutleniacze i substancje roślinne zapewniające natychmiastowe odświeżenie środowiska skóry głowy.

Włosy, po ekspozycji na słońce i poddane szkodliwemu działaniu czynników zewnętrznych takich jak wiatr czy wysokie temperatury, wymagają intensywnej regeneracji. Dobrą kondycję przywróci im maska głęboko regenerująca - NIOXIN Deep Repair Hair Masque. Produkt działa ochronnie i wzmacniająco na łodygę włosa. Stanowi skuteczne zabezpieczenie przed uszkodzeniami, jednocześnie minimalizując podatność włosów na łamliwość i porowatość. Formuła produktu zapewnia im dogłębne nawilżenie i odżywienie. Po zastosowaniu włosy stają się jedwabiście gładkie. Produkt nie obciąża włosów.

Uzupełnienie pielęgnacji zapewni NIOXIN Diaboost. Zapewni on wzmocnienie włosów i ochronę przed łamliwością. Produkt daje natychmiastowy efekt pogrubienia i zwiększonej objętości włosów, tworząc na powierzchni włosa "włókniste rusztowanie", co znacząco zwiększa jego średnicę, jednocześnie pogrubiając go u nasady. Dogłębnie wnika we włosy, kompleksowo je pielęgnuje i zwiększa ich podatność na układanie.

NIOXIN to profesjonalna marka całkowicie wyspecjalizowana w pielęgnacji włosów cienkich i przerzedzonych. Od ponad 20 lat jest zaangażowana w tworzenie i udoskonalanie produktów, będących odpowiedzią na problem wypadania włosów, Dowodem na jej skuteczność jest przede wszystkim zaufanie konsumentów. Spośród nich, aż 70%* zauważyło, że ich włosy stały się mocniejsze i wyglądają na gęstsze po zaledwie 30 dniach stosowania produktów NIOXIN.

*Badania wykonane przez IPSOS MORI na zlecenie P&G wśród 600 konsumentów zaniepokojonych przerzedzaniem się włosów w USA (2009).

Więcej na www.nioxin.com

Zobacz wideo