Nowe buty biegowe Reebok FLOATRIDE pozwalają odpłynąć w biegu

Reebok FLOATRIDE to prawdziwa rewolucja w kategorii butów biegowych na długie dystanse! Przekonałam się o tym podczas treningu premierowego, który odbył się w piątek 4 sierpnia w Warszawie. Pokonując trasę wytyczoną wokół Portu Czerniakowskiego, mogłam odpłynąć w biegu!

Premiera najnowszych, innowacyjnych butów biegowych Reebok FLOATRIDE odbyła się w piątek, 4 sierpnia, w Porcie Czerniakowskim. Zielone otoczenie restauracji Miejsce posłużyło uczestnikom spotkania jako przestrzeń treningowa i trasa biegowa, na której, pod okiem ambasadorów marki Reebok, mogliśmy sprawdzić możliwości butów Reebok FLOATRIDE.


O walorach nowego buta biegowego Reebok FLOATRIDE oraz swoich doświadczeniach treningowych opowiedziała Ania Łapińska - ambasadorka marki Reebok, zwyciężczyni wielu biegów długodystansowych oraz zawodniczka KS Warszawianka, z czasem maratonu 2 h 40 min, która biega aż 5 tyś. kilometrów rocznie, i dla której buty biegowe są sprawą kluczową. 

Ania Łapińska Ambasadorka marki ReebokAnia Łapińska Ambasadorka marki Reebok Materiały prasowe

 Ania o butach wypowiada się w samych superlatywach:

-"Reebok FLOATRIDE to jedyne w swoim rodzaju, naprawdę rewolucyjne buty biegowe. Zastosowana w podeszwie pianka FLOATRIDE sprawia, że but jest lekki, a przez to uniwersalny - świetnie sprawdzi się zarówno na startach, jak i na treningach. Dodatkowo Reebok FLOATRIDE doskonale amortyzują i są dynamiczne. Sprężysta pianka idealnie oddaje energię, która pochodzi z uderzenia stopą o podłoże, ułatwiając nam pokonywanie kolejnych kilometrów. Dzięki zastosowaniu bezszwowej cholewki ULTRA KNIT buty bardzo łatwo się wkłada, a stopy nie są narażone na otarcia. Podsumowując, Reebok FLOATRIDE mają wszystkie atrybuty idealnych butów biegowych.”

Po części oficjalnej, prowadzący Marcin Rosłoń zaprosił uczestników do wzięcia udziału w treningu biegowym pod okiem ambasadorów Reebok na trasie wytyczonej w okolicach Portu Czerniakowskiego. Uczestnicy biegnąc po zróżnicowanej nawierzchni - asfalcie, żwirze i chodniku - sprawdzali możliwości nowego buta biegowego.

Po zakończonym treningu każdy z uczestników mógł wbiec, dosłownie, na…Wisłę i zrobić sobie nietypowe zdjęcie, stojąc na tafli wody.

Odpłyń w biegu z Reebok FloatrideOdpłyń w biegu z Reebok Floatride Materiały prasowe

Reebok FLOATRIDE to innowacyjne buty do biegania, które oferują optymalne połączenie amortyzacji i sprężystości oraz zapewniają poczucie komfortu niezależnie od rodzaju nawierzchni. Asfalt, żwir czy chodnik - Reebok FLOATRIDE sprawdzą się na każdej, nawet najbardziej wymagającej trasie. Bezszwowa, niska cholewka ULTRA KNIT z wbudowanymi strefami gwarantuje pełne wparcie, przewiewność, idealne dopasowanie i elastyczność podczas biegu, a przy tym świetnie się prezentuje. Podeszwa, wykonana z zaawansowanej pianki FLOATRIDE o jednolitej komórkowej strukturze, pochłania wstrząsy i daje poczucie lekkości każdego kroku. Okalające podeszwę wzmocnienie z pianki EVA dba o stabilizację stopy w każdej fazie kroku, a bardzo cienka guma na podeszwie zewnętrznej zwiększa jej przyczepność.

Wiele butów sportowych miałam już na swoich nogach, ale muszę przyznać, że FLOATRIDE rzeczywiście jest innowacyjny i tak jak zapewnie Reebok nadaje się do każdych warunków. Jest wygodny i ładny, a coraz więcej kobiet (w tym ja również) zwraca uwagę nie tylko na funkcjonalność, ale też estetykę ubrań i butów sportowych. W tej kwestii FLOATRIDE rzeczywiście wygrywa. FLOATRIDE zostały stworzone przede wszystkim z myślą o biegach długodystansowych, ale sprawdzą się również podczas treningów szybkościowych i uniwersalnych, a moim zdaniem jest to również świetna inwestycja w pierwszy but do biegania, dla wszystkich tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z bieganiem. Dzięki FLOATRIDE odpłynęłam w biegu. 

Prezentacja nowego buta biegowego ReebokPrezentacja nowego buta biegowego Reebok www.instagram.com/myfitness.pl