adidas #heretocreate. Podniebny trening na szarfach z Martyną Majak [RELACJA Z TRENINGU]

Widowiskowe ćwiczenia na szarfach z akrobatką powietrzną Martyną Majak już za nami. Podczas tych zajęć zdecydowanie wygrał kobiecy wdzięk, który wypełnił po brzegi treningową salę. To było istne szaleństwo! Grupa zdeterminowanych kobiet, którą efektownie połączyła pasja do sportu i charyzmatyczna trenerka.

8 października wzięłyśmy udział w kolejnym treningu adidasa. Tym razem spotkanie pod hasłem #heretocreate okazało się prawdziwym podniebnym wyzwaniem. Wspólnie z akrobatką Martyną Majka mogłyśmy spróbować ćwiczeń na szarfach. Ekspertka fitness.sport.pl Sylwia Nowak pokazała swoje prawdziwe możliwości. 

Przestrzeń warszawskiego klubu Niebo wypełniły kolorowe szarfy a na nich prawie do „nieba” poszybowały uczestniczki treningu aeroart, które z pełną swobodą wykonywały ćwiczenia w powietrzu. Zajęcia udowodniły, że w każdej przestrzeni i sporcie jest miejsce na kreatywność.

Specjalnie przygotowana sala, którą ozdobiła ścianka ze zdjęciem przedstawiającym niebo oraz długie szarfy, które ciągnęły się niczym chmury, dały uczestniczkom uczucie niebiańskiej magii. Dzięki temu udało im się przemóc swoje słabości i śmiało unieść się nad ziemię.

Uwielbiacie takie inicjatywy? 14 października, mistrzyni Polski i Europy w stylu Shotokan – Olga Chmielewska, podzieli się tajnikami fitnessu z elementami sztuk walki. Śledzić profil www.instagram.com/fitness.sport.pl, na którym znajdziesz zadanie konkursowe. 

Więcej szczegółów o treningach adidas oraz relacje znajdziesz na:
treningi.heretocreate.pl

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.