Weź udział w Reebok Fitness Camp 2016 i stań się lepszą wersją siebie!

Już 11 czerwca odbędzie się Reebok Fitness Camp 2016! 7 godzin intensywnych i wymagających treningów fitness, różnorodne zajęcia prowadzone przez światowej klasy trenerów, spersonalizowany plan treningowy, wszystko to na scenie głównej oraz w 4 strefach specjalnych. Czas na Twoją transformację!

Idea

Reebok Fitness Camp (RFC) to najbardziej kompleksowy event fitnessowy w Polsce. W tym roku odbywa się jego 3 edycja. Prawdziwe święto sportowych zapaleńców, dla których wyzwań jest ciągle mało. Sprawdź czy sprostasz tym, które stawia przed Tobą Reebok. Treningi przygotowane przy współpracy z globalnymi partnerami marki to różnorodne programy zajęć dające nieograniczone pole do bycia lepszą wersją samego siebie. BODYCOMBAT, SH'BAM, GRIT CARDIO, BODYBALANCE - przygotowane przez Les Mills, CrossFit i Yoga to wszystko, czego potrzebujesz!

Rejestracja

Każdy z treningów pozwala pracować nad innymi elementami, dlatego Reebok wychodzi naprzeciw indywidualnej transformacji uczestników. Nowością w tegorocznej edycji Fitness Camp jest spersonalizowany program treningowy, który można stworzyć w momencie rejestracji na wydarzenie.Ty najlepiej znasz samego siebie i dlatego sam decydujesz, nad czym chcesz pracować.

Według marki Reebok transformacja zachodzi w trzech wymiarach: Physical, Mental i Social.

Ich symbolem jest "delta" będąca logotypem brandu. I tak, jeśli chcesz wzmocnić swoje ciało, kondycję, siłę oraz wytrzymałość - możesz wybrać ścieżkę Physical. Jeśli najważniejszy jest dla Ciebie rozwój wewnętrzny, ukierunkowanie na zdobywanie wiedzy, budowanie świadomości swojego ciała i kontroli ruchów ścieżka Mental spełni Twoje wymagania w 100%. A może podczas spotkania chcesz postawić na wzmocnienie relacji w grupie poprzez ćwiczenia w towarzystwie przyjaciół? Wtedy ścieżka Social na pewno Ci to ułatwi.

Program

Stawanie się lepszą wersją siebie wymaga specjalnych warunków, dlatego treningi RFC będą odbywać się zarówno na scenie głównej oraz w czterech dostosowanych do tego strefach specjalnych.

O g. 14.15 rozpocznie się trening z Joanną Jędrzejczyk na scenie Les Mills.

Dodatkowo Reebok przygotował strefę KIDS dla wszystkich pociech sportowych rodziców, którzy będą chcieli je ze sobą zabrać. W tej strefie na dzieci będzie czekało mnóstwo zabaw. Do "naładowania akumulatorów" przed kolejnymi treningami będzie dla wszystkich dostępna strefa CHILLOUT. Ale to nie koniec atrakcji! Dla najbardziej aktywnych uczestników RFC Reebok przygotował specjalne nagrody.

Zapraszamy!

**

Sprzedaż biletów oraz więcej szczegółów na: www.reebokfitnesscamp.pl

RFC 2016 odbędzie się na RKS SKRA, ul. Wawelska 5. Wejście na teren imprezy będzie możliwe od godz. 8:30, od skrzyżowania ulic Wawelska/Ondraszka.

Cena biletu upoważniającego do wzięcia udziału we wszystkich treningach RFC: 49 zł.