Magdalena Walach - talent, niebanalna uroda i znakomita figura

Magdalena Walach to aktorka, która zachwyca nie tylko swoim talentem, ale i wspaniałym wyglądem. Sprawdzamy, kim tak naprawdę jest Magda Walach, gdzie można ją zobaczyć oraz co robi, aby wciąż zachowywać tak wspaniałą figurę.

Na szklanym ekranie i na scenie, czyli gdzie pojawia się Magda Walach?

W 1999 roku ukończyła krakowską PWST i od tego czasu jej kariera wydaje się nie zwalniać ani na chwilę. Jeszcze na studiach występowała na deskach krakowskiego teatru Bagatela, w którym aktywnie grywa do dziś. Zobaczyć ją można również w spektaklach Teatru Telewizji, filmach fabularnych ("Ziarno prawdy", "Mój biegun"), a także w serialach ("Twarzą w twarz", "Pensjonat pod różą, "Komisarz Alex").

Jak ćwiczą gwiazdy? 5 gorących zajęć fitness

Magdalena Walach i taniec z gwiazdami - epizod, który zaowocował sukcesem

Choć Magdalenę Walach nieczęsto można zobaczyć w telewizyjnych programach rozrywkowych, udział w jednym z najpopularniejszych show - w "Tańcu z gwiazdami", nie ominął również jej. Odskocznia od zawodu aktorskiego i zaangażowanie się w meandry sztuki tanecznej okazały się strzałem w dziesiątkę. Magdalena Walach wraz ze swoim partnerem - Cezarym Olszewskim, swoimi występami niejednokrotnie powalili publiczność i jurorów na kolana, aby w końcu sięgnąć po zwycięstwo VII edycji programu. Muzykalność, wyczucie rytmu i znakomita kondycja fizyczna bez wątpienia przyczyniły się do sukcesu aktorki.

Magda Walach prywatnie

Mąż Magdaleny Walach to jednocześnie jej kolega po fachu. Nazywa się Paweł Okraska, a w karierze ma występy na deskach licznych teatrów krakowskich, i nie tylko. Znany jest także z ról w serialach oraz z roli Filipa z filmu Krzysztofa Zanussiego "Życie jako śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową". Z Magdaleną Walach mają syna Piotra, który przyszedł na świat w 2006 roku.

Najlepsze brzuchy gwiazd - trening i dieta

Skromna, piękna, utalentowana...

Jaka jest naprawdę Magdalena Walach? Zdjęcia, na których się pojawia i filmy, w których gra, zazwyczaj ukazują nam kobietę o wyrazistej, wyjątkowej urodzie, pięknych długich włosach w rozmaitych odcieniach rudości, kobietę delikatną, sympatyczną, emanującą ciepłem, a zarazem posiadającą w sobie coś tajemniczego i przyciągającego. To wrażenie tajemniczości zapewne wynika z jej charakteru i usposobienia, ale niewątpliwie ma też związek z jej osobistym stosunkiem do "bycia na świeczniku" i ciągłego udzielania się w mediach.

Magda Walach nie jest zdecydowanie typem osoby, która lubi sprzedawać swoją prywatność. Rzadko udziela wywiadów, nie prowadzi typowego "życia celebryty", nie pozuje, nie przykłada dużej wagi do tego, aby być w centrum zainteresowania. I chwała jej za to. Czyni ją to dużo bardziej atrakcyjną i intrygującą, aniżeli wszystkie brylujące we fleszach "gwiazdki". Magda Walach jako jedna z nielicznych aktorek udowadnia, że miarą sukcesu aktorskiego nie jest afiszowanie się w mediach, ale szlifowanie talentu, udoskonalanie umiejętności oraz rzetelna praca na scenie i przed kamerą. O to przecież w aktorstwie chodzi.

Magdaleny Walach sposób na piękną figurę

Bycie fit dla Magdy Walach z pewnością nie stanowi dużego problemu. Aktorka jest niesłychanie aktywna zawodowo (a przecież jest to zawód aktorski, a więc "bycie w ciągłym ruchu", a tym samym bezustanne spożytkowywanie energii, jest na porządku dziennym). Uprawianie profesji aktorskiej wydaje się być dla niej idealnym treningiem , co zresztą uwidacznia się w jej nienagannej figurze.

Aktorka przyznaje, że nie uczęszcza regularnie na siłownię ani na fitness , nie prowadzi też żadnej specjalnej diety. Po prostu stara się odżywiać racjonalnie, regularnie i zdrowo. Stawia też na posiłki domowe zamiast stołować się na mieście. W zachowaniu idealnej figury z pewnością pomaga jej też huk pracy przy utrzymaniu domu - ten rodzaj aktywności również potrafi być niezwykle skutecznym treningiem.

Zobacz wideo