FIT-EXPO 2015: Fitnessowy weekend w Poznaniu

Lato już za chwilę dlatego osoby, które nie widzą świata poza fitnessem i mają bzika na punkcie zdrowej diety chętnie spotykają się i dzielą swoją pasją z innymi. Okazja do spotkania będzie niedługo. Od 15 do 17 maja Poznań zmieni się w stolicę fitness. A wszystko to za sprawą targów FIT-EXPO 2015 fitness and sport park.

Trzydniowe święto fitness w halach MTP to aleja nowości, atrakcje i spotkania ludzi z pasją. Jeśli szukamy fajnych ciuchów fitness, które wyróżnią nas od innych, to znajdziemy je właśnie na targach, często w promocyjnych cenach. W Poznaniu zaopatrzymy się również oferty w suplementy diety i odżywki. Poza tym na targach nauczymy się gotowania zdrowych potraw podczas specjalistycznych warsztatów. Dla naszej wygody targowa ekspozycja będzie podzielona na cztery strefy: sprzęt i wyposażenie fitness; odzież; odżywki i suplementy diety oraz wydawnictwa.

Maraton fitness, czyli EU4YA

Jest największym, najliczniejszym wydarzeniem dedykowanym dla instruktorek i instruktorów fitness w Polsce oraz dla pozytywnie zakręconych osób. W ubiegłym roku w Poznaniu trenowało razem 1000 osób. Międzynarodowa Konwencja Fitness EU4YA powered by Tiguar, bo o niej mowa, po raz dziewiąty towarzysz FIT-EXPO. Aż w siedmiu strefach zajęcia ze stepu, dance, pilatesu, TRX, czy jogi poprowadzą polscy i zagraniczni trenerzy reprezentujący aż 13 szkół i akademii fitness.

Antigravity Fitness - ćwiczenia wbrew grawitacji!

Po raz pierwszy na Konwencji odbędzie się sesja na trampolinach. Na spragnionych teoretycznej warsztaty czekają specjalistyczne warsztaty (wstęp na EU4YA jest osobno biletowany).

FitExpoFitExpo FOTOBUENO pracownia fotograficzna FOTOBUENO pracownia fotograficzna

Fitness nie zna granic

Po raz pierwszy w Polsce, podczas EU4YA w niedzielę, odbędzie się trening grupowy fitness dla osób na wózkach inwalidzkich - Drums Alive?. Dzięki tym zajęciom każdy kto chce, może być fit, każdy może być aktywny. To zajęcia z piłkami Body ball i pałeczkami, którymi można uderzać w piłkę niczym w bęben. Drums Alive okazał się doskonałą formą zajęć dla ludzi na wózkach, ale nie tylko. Wstęp na targi i zajęcia do osób na wózkach inwalidzkich jest bezpłatny.

Zlot Blogerów - tego jeszcze nie było

Internet wypełniony jest blogami fitnessowymi. Organizatorzy zorganizują na targach Pierwszy Oficjalny Zlot Blogerów Branży Fitness. Miłośnicy i fani zdrowego odżywiania, fitnessu, biegania, kulturystyki, którzy swoją pasją dzielą się na blogach, kanałach społecznościowych spotkają się w niedzielę i wymienią doświadczeniami w prowadzeniu blogów. Swój udział z zlocie zapowiedziały m.in. Siostry FitdevAngel.

Sportowe gwiazdy na targach

Na FIT-EXPO spotkamy nie tylko miłośników pompek , brzuszków, cardio, kulturystyki, crossfit, ale również sportowe gwiazdy - ambasadorów marek - szczególnych gości wystawców.

Największe błędy w treningu cardio

FitExpoFitExpo FOTOBUENO pracownia fotograficzna FOTOBUENO pracownia fotograficzna

Posiada 6. dan w judo, ma na koncie złoty medal olimpijski, trzy medale mistrzostw świata, jest 13-krotnym mistrzem Polski, obecnie zawodnikiem MMA - Paweł Nastula - w piątek i sobotę będzie gościem firmy Top Gym. Nastula poprowadzi na targach trening pokazowy wraz z uczestnikami konkursu TRENER ROKU, ale jedna z największych gwiazd naszej reprezentacji znajdzie z pewnością czas dla swoich fanów.

Top Gym, paw. 7A/stoisko 4, piątek- sobota, 15-16.05.2015 r.

Miłośników kulturystyki i sportów siłowych ucieszy spotkanie z Bartoszem Guranem, który również będzie w piątek i sobotę gościem firmy Top Gym. Pasją Gurana jest kulturystyka i sporty siłowe. 4 krotny medalista MP w kulturystyce oraz zwycięzca i medalista szeregu imprez i turniejów międzynarodowych w kulturystyce z chęcią udzieli konsultacji i cennych rad każdemu, kto przyjdzie na stoisko firmy.

Top Gym, paw. 7A/stoisko 4, piątek- sobota, 15-16.05.2015 r.

Wielkiego formatu gwiazdę wypatrzymy na stoisku Technogym Polska. Michał Karmowski Mistrz Polski w Kulturystyce, trener personalny, instruktor i wykładowca będzie oficjalnym gościem wystawcy FIT-EXPO. Jak podają przedstawiciele firmy Michał dosłownie "zaopiekuje się" ich maszynami siłowymi. Dlatego, jeśli chcecie potrenować z mistrzem szykujcie się do podróży do Poznania.

Technogym Polska, pawilon 7A/stoisko 12, sobota, 16.05.2015 r.

"Tasmański Diabeł" , poznaniak, karierę sportową zaczynał w konkurencji zapaśniczej, a obecnie jest zawodnikiem MMA wagi półśredniej (walczył również w wadze lekkiej) - Borys Mańkowski -ambasador marki Mega Form pojawi się w piątek i sobotę na FIT-EXPO. Aktualny międzynarodowy mistrz KSW w wadze półśredniej spotka się z miłośnikami mieszanych sztuk walki, ale również zaprezentuje swoje sportowe umiejętności. (Mega Form , pawilon 8A / stoisko 21, piątek-sobota, 15-16.05.2015 r.)

Gościem firmy Nebbia będzie Marek Olejniczak, jeden z dwóch zawodników z kartą PRO w Polsce. "Oley" jest jednym z najlepszych Polskich kulturystów, Mistrzem Świata w kulturystyce IFBB z Ekwadoru 2012. Gość znajdzie z nami czas na rozmowę, czy zrobienie sobie zdjęcie. (Nebbia, pawilon 8A / stoisko 10, sobota, 16.05.2015).

Z pewnością najbardziej urodziwą gwiazdą FIT-EXPO będzie Judyta Wiśniewska, propagatorka zdrowego trybu życia i ciężkiego treningu. Panie, które spotkają się z Judytą, przekonają się, że jędrne, kształtne ciało jest w zasięgu praktycznie każdej z nas. (Nebbia, pawilon 8A / stoisko 10, sobota, 16.05.2015 r.)

FIT-EXPO odwiedzają również osoby zawodowo związane z branżą. Właśnie dla nich przygotowano specjalistyczną konferencję Konferencja Dietetyka - medycyna - biochemia - sport oraz dwudniowy Kongres FIT-EXPO Trendy i Innowacje.

Materiały partnerów

zobacz wybrane produkty

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.