Reebok Fitness Summit - ćwicz z najlepszymi

W drugi weekend października w DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre w Warszawie odbędzie się Reebok Fitness Summit. Do Polski zawita światowa czołówka prezenterów fitness.

Reebok Fitness Summit

Reebok Fitness Summit skierowany jest nie tylko do profesjonalistów, ale również do wszystkich entuzjastów fitness. Będzie energetycznie, tanecznie i sportowo. Na evencie pojawi się aż pięciu znanych na całym świecie prezenterów fitness: Remy Huleux, Carlos Ramirez, Alex Fomin oraz Michael Steenhouwer i Elin Hellström z LesMills. Zajęcia będą odbywały się równolegle na dwóch salach - dużej sali balowej oraz sali warsztatowej. Na scenie głównej odbędą się m.in.: Reebok Step, Reebok Dance, Reebok Functional Interval, Latino Dance, Reebok Pilates&Stretch, MTV Dance, Body Combat.

Równocześnie będzie można wybrad się na warsztaty Reebok Spine, REEbody Control, Reebok Lyrical Hip Hop, Reebok FunctionalShape, REP Reebok (sztangi), Reebok Yoga, a także Trening Funcjonalny dla Seniorów. LesMills zaprezentuje takie programy jak: GRIT, CXWORX, SH'BAM, BODYCOMBAT, GRIT. Dodatkową atrakcją będzie Reebok Medical Zone, gdzie będzie można zrelaksowad się biorąc udział m.in. w masażu sportowym oraz skorzystać z porad dietetyka.

W sobotni wieczór zapraszamy wszystkich na imprezę Open Fitness Party, gdzie spotkają się wszyscy miłośnicy tańca i fitnessu. Impreza jest nieodpłatna. Zapisy będą odbywały się przez stronę www.reebokuniversity.pl Serdecznie zapraszamy wszystkich instruktorów oraz pasjonatów fitness do udziału w tym niezwykłym wydarzeniu. Aby zapisad się na Reebok Fitness Summit należy wypełnid formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie i dokonad odpowiedniej opłaty. Najnowsze informacje o imprezie pojawiają się regularnie na www.facebook.com/ReebokUniversity

Reebok Fitness SummitReebok Fitness Summit Reebok Fitness Summit Reebok Fitness Summit