Joanna Jędrzejczyk - wszystko, co chciałabyś wiedzieć o mistrzyni MMA, ale bałabyś się zapytać [8 WYZNAŃ]

Joanna Jędrzejczyk to mistrzyni mieszanych sztuk walki, która jako pierwsza Polka należy do największej i najbardziej elitarnej organizacji MMA na świecie - UFC. Tylko nam zgodziła się opowiedzieć, jakie to uczucie dostać w twarz i czy zdarza jej się płakać.

1. Czy zdarzyło ci się uderzyć kogoś poza ringiem?

Joanna Jędrzejczyk nie chce wspominać okresu przed karierą zawodową. Obecnie nie rozwiązuje siłą żadnych problemów. Jest zwolenniczką rozmowy, a nie użycia siły.

ZOBACZ: zostań fighterką razem z Joanną Jędrzejczyk

2. Jakie miałaś największe kontuzje?

JJ nie uległa dotychczas poważniejszym kontuzjom. Jako kobieta najbardziej obawia się obrażeń twarzy. Mamy nadzieję, że nasza mistrzyni będzie dalej w dobrej formie jak dotychczas i osiągnie jeszcze niejedno zwycięstwo.

3. Czy zdarza ci się płakać?

Joanna Jędrzejczyk nie ukrywa, że zdarza jej się płakać. Na co dzień trenuje w towarzystwie mężczyzn, którzy nie zawsze rozumieją emocjonalną naturę kobiet. Na poprawę nastroju JJ chętnie udaje się na zakupy. My kobiety wiemy, że nic bardziej nie cieszy niż kolejna para butów.

SPRAWDŹ: fitness na szybko, czyli 7-minutowy trening

4. Jakie to uczucie dostać w twarz?

JJ przyznaje, że lubi otrzymywać ciosy od swoich rywalek. Jak podkreśla, sporty walki są bezpieczne również dla kobiet. Oczywiście mistrzyni MMA, nigdy nie pozostawia ciosów przeciwniczek bez odpowiedzi.

ZOBACZ: zgrabna pupa i płaski brzuch od zaraz

5. Czy słyszałaś, że jesteś mało kobieca?

Z uwagi na dyscyplinę sportową, którą uprawia JJ, nie raz zdarzyło jej się usłyszeć, że jest mało kobieca. Jak sama podkreśla, czuje się prawdziwą, spełnioną kobietą. Przemek, narzeczony Joanny jest dumny z ukochanej.

SPRAWDŹ: 4-tygodniowy program, dzięki któremu będziesz mieć kaloryfer

6. Czy twój narzeczony się ciebie boi?

Prywatnie Joanna jest bardzo spokojną osobą. Przemek, który również jest sportowcem, doskonale rozumie i wspiera JJ w jej karierze.

7. Czy szanujesz swoje przeciwniczki?

Spotkania z rywalkami nakręcają JJ do walki. Jej przeciwniczki bardzo często słyszą, że to będzie ich ostatnie starcie. Patrząc na sukcesy Joanny Jędrzejczyk wcale się nie dziwimy, że zawodniczki najchętniej odeszłyby na emeryturę.

8. Co najgorszego słyszałaś od przeciwniczki?

Joanna nie przejmuje się tym, co mówią jej rywalki. Jej odpowiedzią na negatywne komentarze, jest wygrana podczas walki.