Kurtki, bluzy, polary - przecenione modele idealne na wiosnę

Wiosna coraz bliżej, więc najwyższa pora by schować do szafy ciepłe, puchowe kurtki i wyposażyć się w nieco lżejsze okrycia. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy przegląd uniwersalnych bluz, polarów oraz cienkich kurtek, które teraz dostaniecie o wiele taniej. Sprawdźcie!

Kurtki

Kurtka przejściowa to must-have w sezonie wiosennym. Lekki model świetnie sprawdzi się podczas zmiennych temperatur, zapewniając nam optymalne ciepło i jednocześnie nie dopuszczając do przegrzania. Cienkie kurtki wiosenne powinny także chronić przed wiatrem oraz deszczem, które często towarzyszą nam w sezonie przejściowym. Najlepszym wyborem będzie więc odporny i funkcjonalny model w uniwersalnym kolorze, który zagwarantuje nam maksymalny komfort.

Kolaż / Kurtki / Materiały partnerów
Kolaż / Kurtki / Materiały partnerów

Polary

Ciepły polar traktowany jest zazwyczaj jako element zimowych stylizacji. Najczęściej wkładamy go na narty lub podczas bardzo chłodnych dni, jako dodatkową ochronę przed mrozem. Kiedy jednak przychodzi wiosna, chowamy go głęboko do szafy i wyjmujemy dopiero w następnym zimowym sezonie. Jednakże ten element garderoby świetnie sprawdzi się także w okresie przejściowym. Ciepły polar może być bowiem znakomitą alternatywą dla wiosennej kurtki! 

Kolaż / Polary / Materiały partnerów
Kolaż / Polary / Materiały partnerów

Bluzy

Niestety wiosenna pogoda ma to do siebie, że co chwila się zmienia. Nawet kiedy rankiem świeci piękne słońce, a temperatura utrzymuje się na poziomie kilkunastu stopni, popołudniu może gwałtownie spaść i zgotować nam niemiłą niespodziankę. Warto więc być przygotowanym na taką ewentualność i zawsze mieć ze sobą dodatkową bluzę. Modne modele w stonowanej kolorystyce świetnie sprawdzą się w każdej sytuacji, zapewniając nam niezbędne ciepło i wygodę.  

Kolaż / Bluzy / Materiały partnerów
Kolaż / Bluzy / Materiały partnerów

Zobacz także inne modele idealne na wiosnę!