Najlepsze okazje: męskie akcesoria Calvin Klein, Kenzo, Tommy Hilfiger

Sezon wyprzedaży to najlepszy moment na uzupełnienie garderoby. Takie akcesoria, jak portfele, okulary, paski prestiżowych marek: Calvin Klein, Kenzo, Tommy Hilfiger posłużą na lata. Do tego dobrze nowe buty sportowe, które będą modne wiosną.

Calvin Klein to prawdziwy modowy rewolucjonista. Jego marka jako pierwsza zasłynęła z seksownych reklam jeansów z Brooke Shields, reklam bawełnianej bielizy, stworzyła także pierwszy zapach unisex. Teraz marka stawia na proste, wygodne ubrania w stonowanych kolorach, jak widać poniżej:

Calvin Klein
Calvin Klein

Tommy Hilfiger, zaczynał swoją przygodę w świecie mody jako Tommy Hil, ponieważ bał się, że ludzie nie będą potrafili wymówić jego nazwiska. Zaczynał od małego sklepu w swojej rodzinnej miejscowości w stanie Nowy Jork, gdzie hitem były jeansy, które własnoręcznie farbował. Potem - zanim założył własną firmę - pracował w Nowym Jorku m.in. u Calvina Kleina. Tommy'emu od początku działalności przyświecał jeden cel - tworzenie klasycznych ubrań, łączących elegancję i wygodę. 

Tommy Hilfiger
Tommy Hilfiger

Kenzo to marka założona przez Kenzo Takadę, która słynie głównie z produkcji perfum. Potem dołączyły do nich dodatki, biżuteria, bluzy - wszystko z azjatyckimi motywami, a także z charakterystycznym logotypem z lwem i w mocnych kolorach.  

Kenzo
Kenzo

Więcej ubrań i dodatków: