Kurtki przeciwdeszczowe - modne modele, które sprawdzą się tej jesieni

Kurtka przeciwdeszczowa to "must-have" każdej jesiennej garderoby. Niestety w tym okresie pogoda zazwyczaj nas nie rozpieszcza, dlatego warto wyposażyć się w choć jeden nieprzemakalny model.

Kurtki przeciwdeszczowe z kapturem

Najpopularniejszym modelem kurtki przeciwdeszczowej jest ta o klasycznym kroju. Wyposażona w suwak i guziki, z kapturem, o długości poniżej bioder - to najbardziej optymalny fason, który sprawdzi się w każdym połączeniu. Kurtka tego rodzaju będzie świetnie pasować do jeansów i bluzy, a także do spódnic oraz sukienek. Pamiętaj, by wybierać kurtki z odpowiednich, nieprzemakalnych materiałów, które ochronią cię przed deszczem i wiatrem, jednocześnie zapewniając komfort i odpowiedni przepływ powietrza.  

Kolaż / Kurtki przeciwdeszczowe z kapturem / Materiały partnera
Kolaż / Kurtki przeciwdeszczowe z kapturem / Materiały partnera

Płaszcze przeciwdeszczowe

Jeśli jesteś zwoleniczką bardziej eleganckich okryć wierzchnich, z pewnością przypadną ci do gustu przeciwdeszczowe płaszcze. Modele te nieco dłuższe od klasycznych, nieprzemakalnych kurtek, skutecznie podkreślają kobiecą figurę, całej stylizacji nadając bardziej wyrafinowany wyraz. Wcięcie w pasie skutecznie podkreśla talię, a fason rozszerzający się ku dołowi sprawia, że sylwetka zachowuje odpowiednie proporcje.

Kolaż / Płaszcze przeciwdeszczowe / Materiały partnera
Kolaż / Płaszcze przeciwdeszczowe / Materiały partnera

Kurtki przeciwdeszczowe w sportowym stylu

Krótkie kurtki przeciwdeszowe najlepiej sprawdzą się w mieście, gdzie nie potrzebujemy długotrwałej ochrony przed deszczem, a jedynie chwilowej osłony. Wykonane z cieńszego materiału niż klasyczne modele, najczęściej rozpinane tylko do połowy i wkładne przez głowę, będą dobrym dopełnieniem stroju w sportowym stylu. Ten wygodny, choć zazwyczaj nieocieplany fason, świetnie sprawdzi się w polączeniu z bluzą czy polarem.

Kolaż / Kurtki przeciwdeszczowe w sportowym stylu / Materiały partnera
Kolaż / Kurtki przeciwdeszczowe w sportowym stylu / Materiały partnera

Zobacz więcej kurtek przeciwdeszczowych.

Więcej o: