Aktorka serialu Beverly Hills 90210, Tori Spelling szaleje z photoshopem. Fani oburzeni

Serial Beverly Hills 90210 był jednym z największych serialowych hitów dla nastolatków. W produkcji występowała aktorka Tori Spelling, która dzięki niemu zyskała ogromną sławę. Gwiazda niestety zaczęła przesadzać z photoshopem.

Kultowy serial Beverly Hills 90210

Serial przedstawiał szkolne i uniwersyteckie perypetie dwóch bliźniaków, którzy pewnego dnia musieli opuścić rodzinną Minessotę i przenieść się do słonecznej Kalifornii. Produkcja zyskała miano kultowej i niepowtarzalnej, a w jej fabule zostały poruszane takie tematy, jak: seks, rasizm, antysemityzm, gwałt alkoholizm czy przemoc domowa. Producentem serialu był Aaron Spelling. 

Kontrowersyjna uczestniczka 1. edycji Top Model, teraz nie przypomina siebie. Co się z nią stało?

Tori Spelling w serialu Beverly Hills 90210

W serialu jedną z głównych ról miała Tori Spelling, która wcielała się w rolę Donny Martin. Aktorka zawsze mogła pochwalić się szczupłym, seksownym ciałem. Niestety lata robią swoje i teraz nie wygląda już tak, jak w produkcji. Gwiazda mimo wszystko próbuje pokazać, że nadal wygląda świetnie obrabiając swoje zdjęcia w photoshopie. 

Jako 8-latka zagrała w "Tylko mnie kochaj", teraz pokazała się w bikini i zaskoczyła wszystkich

Tori Spelling dokleiła sobie głowę w Photoshopie

Niestety część gwiazd nadal nie szanuje swoich obserwatorów i za wszelką cenę próbuje oszukać rzeczywistość. Nie ma nic w tym złego, że z biegiem czasu aktorce się trochę przytyło, tym bardziej, że jest mamą piątki dzieci. Zresztą na zdjęciach, które robią jej paparazzi, a tymi, które sama wrzuca do sieci widać ogromną różnicę. Fani w komentarzach uważają, że to już jest gruba przesada. 

Ma 45 lat a figurę, jak nastolatka. Szczupła sylwetka Gwyneth Paltrow to zasługa tego triku

Tori Spelling na Instagramie.

Spektakularna metamorfoza aktorki Blake Lively! Nie uwierzycie, ile schudła po ciąży

A wy co o tym myślicie? 

Z tym przyrządem spalisz mnóstwo kalorii w kilka minut!

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.