6-letnia Laura pyta piłkarzy "Czy trener wam daje kary, jak jesteście niegrzeczni?" Hit internetu

Takiego wywiadu nasi piłkarze z pewnością się nie spodziewali. 6 letnia Laura wciela się w rolę dziennikarki i pyta naszych reprezentantów o ulubione bajki, kary od trenera Nawałki i jakie słodycze lubią najbardziej. Hit internetu!

Mundial 2018 dziś rozpoczyna się dla Polaków 

Choć tak naprawdę mundial rozpoczął się w czwartek w zeszłym tygodniu, to dla nas Polaków rozpoczyna się dopiero dziś. Dokładnie o 17:00 na moskiewskim stadionie Polska zagra z Senegalem, który może okazać się trudnym przeciwnikiem. 

10 piłkarzy, dla których warto zrezygnować z Netflixa i oglądać mundial

Kulisy przygotowań kadry do mundialu 

Fani piłki nożnej z pewnością znają kanał Łączy nas piłka na youtube. To właśnie tam Łukasz Wiśniowski pokazuje kulisy życia kadry i smaczki, których nie zobaczycie nigdzie indziej. Cały projekt przepełniony jest mnóstwem humoru i zabawy. Na Łączy nas piłka pojawił się także wyjątkowy wywiad, którego nikt się nie spodziewał. 

Mundialowa fryzura Ani Lewandowskiej to nowy hit. W takim wydaniu jej nie widzieliście

6-letnia Laura przepytuje polskich piłkarzy 

Na wcześniej wspomnianym kanale Łączy nas piłka jakiś czas temu pojawił się wywiad 6-letniej Laury, która przeprowadziła wywiad z Łukaszem Piszczkiem, Thiago Cionkiem, Kubą Błaszczykowskim, Sławomirem Peszko, Łukaszem Fabiańskim i dyrektorem sportowym kadry Tomaszem Iwanem Jakie pytania zadawała naszym reprezentantom? Chociażby o kary, które stosuje Adam Nawałka, kiedy piłkarze są niegrzeczni. Zobaczcie co dopowiedział Łukasz Piszczek. 

My jesteśmy zawsze grzeczni, bo musimy być grzeczni. Mamy odpowiedzialną funkcję, jesteśmy reprezentantami Polski. Czasami się zdarzy, kiedy trener jest troszeczkę zły, ale przeprowadzi z nami jakąś rozmowę i wtedy jest znowu wszystko ok - odpowiedział Laurze obrońca Łukasz Piszczek.

Najpiękniejsze WAGs mundialu 2018. To one będą wspierać swoich partnerów podczas mistrzostw świata w Rosji

W wywiadzie mała Lura pyta też Kubę Błaszczykowskiego, o to czy gdy był mały to był urwisem. 

Byłem dużym urwisem. Byłem mały, duży urwis - powiedział Kuba Błaszyczkowski. 

Dziewczynka też się Kubie do czegoś przyznała. 

Wiesz co Kuba, ja ci się też przyznam, bo ja też jestem taki mały urwis!

W całym materiale padło również kilka innych ciekawych smaczków z życia piłkarzy co możecie zobaczyć poniżej. 

 

To wideo zdecydowanie stało się hitem internetu nie tylko ze względu na odpowiedzi piłkarzy, ale niekiedy trudne pytania 6-latki! 

Mundial 2018. W takich luksusach mieszka nasza reprezentacja. Cena za noc zaczyna się od 1300 zł

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.