Michał Pazdan znów bohaterem, podczas wywiadu uratował dziennikarkę

Michał Pazdan uważany jest za jednego z naszych najlepszych obrońców. Piłkarz już niejednokrotnie udowadniał, że trzeba się go bać. Wystarczy przypomnieć sobie mecz Legi Warszawa z Realem Madryt, gdzie Pazdan dzielnie rywalizował z Cristiano Ronaldo. Co tym razem zrobił?

Mundial 2018: Pazdan ratuje dziennikarkę

Już za kilka dni rozpocznie się najważniejsza piłkarska impreza, czyli Mundial. Przy okazji tego wydarzenia Michał Pazdan udzielił wywiadu dziennikarce TVP Sylwii Dekert. Wszystko zaczęło się normalnie, a rozmowa odbywała się w bardzo przyjemnym plenerze na łonie natury. W pewnym momencie, kiedy wiatr zawiał mocniej Michał Pazdan pokazał refleks. Co takiego zrobił Pazdan? 

Robert Lewandowski przyznał się, że czasem ukrywa swoją tożsamość. Jakim cudem udaje mu się to zrobić?

Pazdan wykazał się refleksem i uratował dziennikarkę

Jak to zazwyczaj podczas wywiadów bywa, poza rozmówcami drugi plan grają światła i kamery. W tym wypadku to właśnie jedna z lamp mogłaby wyrządzić ogromną krzywdę prowadzącej rozmowie. Dziennikarka TVP cudem uniknęła wypadku, tylko dzięki szybkiej nodze i refleksowi naszego obrońcy. Michał Pazdan z zimną krwią odepchnął lampę noga, jak gdyby miał kopnąć piłkę. Jak widać nasz obrońca nie tylko świetnie radzi sobie w defensywie podczas meczów, ale również podczas wywiadów. 

Najpiękniejsza część Reprezentacji Polski. Poznajcie seksowne partnerki naszych sportowców

Dziennikarka TVP uratowana przez Michała Pazdana 

Sylwia Dekiert dziennikarka TVP, która rozmawiała z Michałem Pazdanem pochwaliła się na swoim Twiterze filmikiem z tego wypadku. Internet oszalał na jego punkcie i nazwał Pazdana bohaterem! Jeżeli podczas Mundialu Pazdan będzie tak bronił naszej bramki, jak dziennikarki to istnieje duże prawdopodobieństwo, że w tym turnieju zajdziemy naprawdę daleko. Sami zobaczcie to wideo

Dominika Grosicka przed Mundialem "Senegal to trudny rywal i do meczu z nim trzeba podejść z pokorą i szacunkiem"

Sport.pl z Juraty. Rozmawiamy z Mają Mocydlarz, partnerką Bartosza Bereszyńskiego [DRUGA POŁOWA]

Polska miss mundialu - Karolina Emus. Będzie drugą Natalią Siwiec?