Seksowna Lindsay Lohan pokazała swoje stare zdjęcie. Pamiętacie ją z tamtych czasów?

Lindsay Lohan swoją karierę w przemyśle filmowym zaczęła już jako mała dziewczynka. Przez pewien czas była jedną z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia. Seksowna rudowłosa aktorka niedawno pokazała swoje stare zdjęcie. Bardzo się zmieniła?

Lindsay Lohan to popularna aktorka 

Swoją karierę zaczęła już jako trzylatka występując w reklamach telewizyjnych. Potem dostała rolę w serialu "Another World", ale największą sławę przyniósł jej film "Nie wierzcie bliźniaczkom". 

Katarzyna Cichopek pokazała się w bikini. Fani zachwyceni sylwetką aktorki: 'Wyglądasz seksi'

Gwiazda nie miała łatwego życia

Jeżeli śledziliście jej karierę od początku to z pewnością wiecie, że Lindsay Lohan kilkukrotnie była w areszcie, a także na odwyku od narkotyków i alkoholu. Jak widać popularność od najmłodszych lat nie była dla niej aż tak dobra. 

Lindsay Lohan przeszła kilka odwykówLindsay Lohan przeszła kilka odwyków www.instagram.com/lindsaylohan

Zjawiskowa metamorfoza jednej z fit blogerek. Jeszcze kilka lat temu wyglądała tak, a teraz to prawdziwa seksbomba

Lindsay wyszła na prostą 

Od dłuższego czasu Lindsay Lohan wygląda świetnie. Nad jej długimi rudymi włosami zachwycają się fani, ale my zwracamy uwagę na jej szczupłą sylwetkę. Gwiazda dużo ćwiczy, a ostatnio do swojego planu wprowadziła także trening EMS czyli z trening z elektrostymulacją mięśni. 

Lindsay Lohan rozpoczęła treningi EMSLindsay Lohan rozpoczęła treningi EMS www.instagram.com/lindsaylohan

Pamiętacie piękną Luxurię, która seksownie ubijała masło w teledysku Donatana? Schudła i dziś jest kompletnie nie do poznania!

Lohan pokazała swoje stare zdjęcie 

Tak jak wcześniej wspominaliśmy Lindsay pochwaliła się swoim starym zdjęciem w białej sukience. Jak na prawdziwą gwiazdę przystało postawiła na kreację z wielkiego domu mody Calvin Klein. Choć nie wiemy do końca co to była za okazja (prawdopodobnie nie była to komunia, choć kto wie) to fani są zachwyceni starą fotką aktorki. Do dziś Lindsay pozostał ten sam uśmiech. 

A czy wy pamiętacie ją jako małą dziewczynkę czy seksowną gwiazdę? 

Julia z 'Projekt Lady' przeszła ogromną metamorfozę! Schudła i chętnie chwali się figurą na odważnych zdjęciach

FAT KILLER! 30 minutowy trening wzmacniający-spalający

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.