Sprzęt do treningu Spokey pomoże ci wyrzeźbić ciało bez wychodzenia z domu [TEST]

Homefitting to nowy trend, który pozwala dbać o sylwetkę i zdrowie bez konieczności regularnych wycieczek na siłownię i kosztownych wydatków na trenera personalnego. Razem z wyłonionymi w konkursie zwyciężczyniami i ambasadorkami myfitness.pl - Pauliną Kuczyńską i Sylwią Nowak, postanowiłyśmy sprawdzić, czy to rzeczywiście działa. Zobaczcie, jakie były efekty naszego wspólnego testu!

Nasze redaktorki wraz z osobami wyłonionymi w konkursie na Instagramie i ambasadorkami myfitness.pl, przetestowały sprzęt do treningu w domu. W jego skład wchodziły:

1. Mata do ćwiczeń Spokey

.. Spokey

To jeden z tych przyrządów, który każdy powinien mieć w swoim domu. Na macie jesteś w stanie wykonać większość ćwiczeń takich jak np. deska bokiem, którą widzicie na załączonym zdjęciu. Poza tym jednym ćwiczeniem na macie możecie wykonać np. klasyczną deskę, brzuszki, pompki czy wspinaczkę w podporze.

2. Ekspander Spokey

.. Spokey

Jeżeli nie lubisz ćwiczyć z ciężarami, a mimo wszystko chcesz wyrzeźbić mięśnie to trening z ekspanderem jest dla ciebie. Moja propozycja to trening na klatkę piersiową, który możecie zobaczyć na zdjęciu. Oprócz tego z ekspanderem wykonasz również ćwiczenia na biceps, triceps, plecy i barki.

3. Hantle Spokey

.. Spokey

To kolejny przyrząd, który przyda ci się do treningu w domu. W zależności od stopnia zaawansowania dobierz odpowiedni ciężar dla siebie. Z hantlami wykonasz trening na ręce, a jedno z ćwiczeń które pomoże ci je wyrzeźbić to unoszenie hantli nad głowę. Inne ćwiczenia z hantlami to pompki z rotacją tułowia, wiosłowanie hantlami, unoszenie przedramion czy wykroki z hantlami.

4. Guma do ćwiczeń Spokey

.. Spokey

Guma do ćwiczeń ma naprawdę sporo zastosowań i można z nią wykonać bardzo dużo ćwiczeń. Jedno z nich to unoszenie gumy w pozycji zakroku. Ponadto taka guma świetnie sprawdzi się w takich ćwiczeniach jak: wiosłowanie w siedzeniu, uginanie ramion w staniu, czy ćwiczenia na tricpes.

5. Obciążniki Spokey

.. Spokey

Ten przyrząd pomoże ci jeszcze bardziej wyrzeźbić i ujędrnić pośladki. Obciążniki zakładamy na kostki i razem z nimi ćwiczmy. Świetnym ćwiczeniem jest lift w podporze, który widzicie na zdjęciu. Poza nim możesz do swojego treningu włączyć takie ćwiczenia jak unoszenie zgiętej nogi, lift do tyłu i do boku w staniu, czy przysiady z kopnięciem.

Sprzęt do treningu domowego Spokey - czy warto z nim ćwiczyć?

Świetny sprzęt, wysokiej jakości, dobrze wykonany. Dzięki niemu ćwiczenia są przyjemniejsze. I domowy trening może zostać wykonany porządnie. Jestem zachwycona!

Wszystkie osoby testujące wybrany sprzęt Spokey jednogłośnie stwierdziły, że warto mieć go w domu. To doskonały sposób, by w domowym zaciszu:

- zadbać kompleksowo o ciało bez wychodzenia z domu,

- wymodelować sylwetkę,

- wyrzeźbić partie ciała na których najbardziej nam zależy.

W każdym momencie dnia, nawet wtedy, gdy mamy mało czasu możemy zrobić swój plan treningowy i nie musimy rezygnować z aktywności fizycznej. Możemy też stopniowo tworzyć swoją własną siłownię, dostosowaną do naszych potrzeb w domowym zaciszu.

Od niedawna jestem mamą i dwugodzinne wyjście na siłownię jest dla mnie niemożliwe. Mając niezbędny sprzęt do ćwiczeń w domu, jestem w stanie wykonać efektywny treningu i zadać o sylwetkę, w czasie gdy moje dziecko śpi.
Domowy sprzęt do treningu z pewnością doda mi motywacji i sprawi, że skończę z wymówkami, by nie pójść na siłownię.

Pamiętaj, że mając pod ręką sprzęt do treningu domowego, każdego dnia możesz dążyć do swojej wymarzonej figury, a zadanie ułatwi ci bezpłatna aplikacja do treningu w domu. Znajdziesz ją TUTAJ, a więcej o metodzie homefitting, której twórcą jest marka Spokey przeczytasz na stronie www.homefitting.eu.

Copyright © Agora SA