Pastelowe bluzy na co dzień i na trening - nie daj się zimowym szarościom!

Pastele to pogodna alternatywa dla zimowych szarości. Zobacz przegląd bluz w ciepłych barwach i rozjaśnij swoją garderobę jeszcze dziś!

Pogoda znacząco wpływa na nasz nastrój, więc kiedy na dworze jest zimno, szaro i ponuro, czujemy się coraz bardziej osowiałe i "nie w sosie". Wiecznie zmęczone i apatyczne, nie mamy ochoty na nic i najchętniej zaszyłybyśmy się w domu pod ciepłym kocem, skąd nie ruszałybyśmy się aż do nadejścia wiosny. Brak słońca i zieleni oraz wszechobecna szarość negatywnie wpływają na nasze samopoczucie.

Jak zatem radzić sobie z zimową niepogodą, tak by jak najbardziej poprawić sobie humor i pobudzić się do działania? Pomóc mogą nam w tym jasne, ciepłe barwy, które napełnią nas optymizmem i radością. Otaczanie się pogodnymi kolorami o pozytywnym wydźwięku wprawi nas w dobry nastrój, pobudzając jednocześnie do działania.

Zimą warto zatem zrezygnować z ubrań w ponurych, ciemnych odcieniach, zamiast nich wybierając te o pastelowych barwach. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy przegląd ciepłych bluz w pięknych, delikatnych kolorach, które będą znakomitą alternatywą dla wszechobecnych szarości!

Pastelowe bluzyPastelowe bluzy fot. Shutterstock