Adidas - 3 modele funkcjonalnych i stylowych sneakersów na co dzień

Nie wyobrażasz sobie stylizacji bez sneakersów? W takim razie mamy coś dla ciebie! Wybrałyśmy 3 modele marki Adidas, które powinny znaleźć się w męskiej garderobie. Wybierz jeden z nich i bądź modny na jesień!

Stan Smith

Czy wiesz, że sławny model Stan Smith ujrzał światło dzienne już w latach 70.? Mimo, że sneakersy były przeznaczone głównie dla profesjonalnych tenisistów, to z biegiem czasu udało im się trafić na ogólny rynek. Wtedy zaczęło się szaleństwo! Nie było osoby, która nie miałaby w swojej kolekcji kultowych Stan Smithów. Ten świetny model charakteryzuje się przede wszystkim woskowanymi sznurówkami, trzema paskami w dziurkowanej wersji i gumową podeszwą. Kolorystyka męskich butów Stan Smith opiera się na stonowanych barwach, ale znajdą się również wyjątki. Co powiesz na niebieskie sneakersy?

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów Kolaż / Materiały partnerów

Superstar

Mimo upływu lat (model Superstar podbił rynek obuwniczy 50 lat temu!), sneakersy niezmiennie utrzymują się na topie. Co w takim razie jest w nich takiego wyjątkowego? Design! Góra buta jest całkowicie wykonana ze skóry, jest jednak jeden szczegół, który czyni sneakersy wyjątkowymi - gumowa osłona na palce! Wyglądem przypomina trochę muszlę, dlatego model Superstar znany był również pod przydomkiem shell shoes. Dzisiaj nie sposób oderwać wzrok od tych stylowych, ale przede wszystkim wygodnych butów. Sięgnij po biel lub czerń i stwórz stylizację ze sportowy akcentem!

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów Kolaż / Materiały partnerów

Tubular

Ostatni model sneakersów trochę odbiega od schematu, który był widoczny w wyżej widocznych propozycjach od firmy Adidas. Mimo, że brakuje tu trzech charakterystycznych pasków, te buty nie są ani trochę gorsze! Tubular to wsuwane, bardzo wygodne sneakersy, które sprawdzą się nie tylko na co dzień, ale także podczas treningu. Design przypominający skarpetę przyciąga wzrok, a przeplatane gumki zamiast sznurowadeł to prawdziwy hit!

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów Kolaż / Materiały partnerów

Więcej sneakersów marki Adidas znajdziesz poniżej!

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.