Buty FILA - połączenie oldschoolowego designu i nowoczesnych technologii

W ostatnich latach mogliśmy zaobserwować, że coraz więcej olschoolowych marek, których okres świetności przypada na lata 90., znów powraca do łask. Sportowe ubrania i sneakersy modne kilkanaście lat temu po raz kolejny znajdują się w trendzie. Do retro marek przeżywających swój renesans należy także FILA. Firma założona w 1911 roku we Włoszech znów zyskuje na popularności.

Sportowa klasyka

Początkowo FILA zajmowała się produkcją akcesoriów oraz ubrań dla alpinistów, lecz w latach 60. zaczęła także wytwarzać bieliznę. Kilka lat później wypuściła na rynek pierwszą linię ubrań sportowych, które stworzone zostały z myślą o tenisistach. Od tego momentu FILA zaczęła zyskiwać na popularności, do czego bardzo przyczynił się także Bjorn Borg, który to upodobał sobie oryginalne i funkcjonalne ubrania wytwarzane przez markę. Obecnie w ofercie firmy znajdziemy nie tylko odzież przeznaczoną do ćwiczeń, ale także wiele modeli wygodnych i stylowych sneakersów, które z pewnością spodobają się wszystkim wielbicielom sportowej klasyki.

Kolaż / FILA / Materiały partneraKolaż / FILA / Materiały partnera 

Oldschoolowy design i nowoczesne technologie

Ubrania marki FILA początkowo dedykowane były jedynie sportowcom, lecz w latach 90. stały się one także ważnym elementem mody streetwear. Firma zdobyła serca młodzieży na całym świecie, która szczególnie pokochała luźne bluzy z dużym logo marki oraz sneakersy o ponadczasowym designie. I choć po wielu latach charakterystyczna stylistyka sportowych butów FILA nie uległa zbyt wielkiej zmianie, to większość modeli wyposażona została w nowoczesne technologie, które zdecydowanie wpływają na wygodę noszenia.

Kolaż / FILA / Materiały partneraKolaż / FILA / Materiały partnera 

Na każdy sezon

Współcześnie w ofercie marki znajdziemy nie tylko buty sportowe, ale także trapery oraz półbuty, które znakomicie sprawdzą się w sezonie jesienno-zimowym. Ich prosty design oraz klasyczna kolorystyka będą świetnie komponować się z wieloma zestawami, pozwalając nam na stworzenie modnych i wygodnych outfitów. Teraz niektóre modele stylowych traperów marki FILA dostaniesz taniej. Sprawdź!

Kolaż / FILA / Materiały partneraKolaż / FILA / Materiały partnera 

Zobaczcie także ubrania marki FILA!