Okulary z kolorowymi szkłami znanych marek! Oakley, Ray-Ban i inne

Szukasz fajnych okularów przeciwsłonecznych na co dzień? Postaw na efektowne modele z kolorowymi szkłami! Wybraliśmy dla was najfajniejsze modele znanych marek w mocnych, energetycznych kolorach. Niebieskie, zielone, pomarańczowe - które wybieracie dla siebie?

Żółte i pomarańczowe

Okulary przeciwsłoneczne ze szkłami w ciepłych odcieniach pomarańczowego i żółtego podkręcą każdą stylizację! Pięknie odbijają światło i super prezentują się na co dzień, więc nie dziwi nas, że upodobały je sobie gwiazdy. Sprawdzą się nie tylko latem, ale także zimą! Poniżej wybraliśmy dla was kilka klasyków: m.in. modele od marki Ray Ban i Oakley, które słyną z produkcji okularów, które każdy chciałby mieć - elegancja w sportowym stylu to jest to.

okulary przeciwsłoneczneokulary przeciwsłoneczne Shutterstock

Niebieskie

Niebieskie szkła to już klasyk, po który często sięgają mężczyźni lubiący mocne, stylowe dodatki. Doskonale prezentują się w prostych zestawach, bo już same w sobie są mocnym akcentem. Poniżej wybraliśmy najfajniejsze modele z internetowych sklepów.

okulary przeciwsłoneczneokulary przeciwsłoneczne Shutterstock

Zielone

Jeżeli jesteście fanami okularów przeciwsłonecznych to z pewnością nie przejdziecie obojętnie obok lustrzanek z zielonymi szkłami! To świetny wybór zarówno w przypadku kobiet, jak i mężczyzn. Świetnie komponują się z jeansem i ubraniami w stonowanych kolorach. Możecie postawić na klasyczne aviatory, które pokochał świta lub wybrać bardziej nietypowe oprawki. Wybór należy do was!

okulary przeciwsłoneczneokulary przeciwsłoneczne Shutterstock