Dodatki na jesień dla mężczyzn z klasą - sztyblety, szaliki, rękawiczki

Każdy stylowy mężczyzna wie, że dodatki są równie istotne co cała reszta stylizacji. To właśnie one nadają naszemu zestawowi odpowiedni wyraz i sprawiają, że całość wygląda spójnie. Zobacz eleganckie dodatki w jesiennym wydaniu i zainspiruj się nimi przy tworzeniu swoich stylizacji!

Szaliki

Szalik to najbardziej praktyczny z jesiennych dodatków. Jest on modnym dopełnieniem stylizacji, lecz przede wszystkim zapewnia nam ciepło i komfort w chłodne dni. Wybierając szalik zwróć uwagę na kolorystykę swoich jesiennych zestawów, tak by wybrane dodatki dobrze współgrały z całością stylizacji. Najbardziej uniwersalnym wyjściem będzie ten w kolorze czarnym lub szarym, który znakomicie odnajdzie się w każdym zestawieniu.

Kolaż / fot. Shutterstock / Materiały partnerówKolaż / fot. Shutterstock / Materiały partnerów 

Rękawiczki

Skórzane rękawiczki to synonim klasy i elegancji. Wyglądają one znakomicie zarówno w formalnych, jak i nieformalnych zestawach, każdej stylizacji dodając szyku. Skórzane rękawiczki powinny być dobrze dopasowane do wymiarów dłoni, gdyż za duże modele zawsze wyglądają nieestetycznie. Najlepiej, by ich kolorystyka współgrała z barwą butów, dzięki czemu będą tworzyć spójną i dobrze zgraną całość.

Kolaż / fot. Shutterstock / Materiały partnerówKolaż / fot. Shutterstock / Materiały partnerów 

Sztyblety

Sztyblety to buty, które powinny znaleźć się w jesiennej garderobie każdego mężczyzny. Wygodne, uniwersalne i eleganckie, pasują praktycznie do wszystkich stylizacji. Najbardziej popularne są modele o klasycznym, prostym designie wykonane ze skóry naturalnej albo zamszu. Sztyblety w kolorze czarnym lub brązowym będą dobrze współgrać z większością dodatków, świetnie wpisując się w jesienny klimat.

Kolaż / Źródło: www.podlinski.net, autor: brak informacji / Materiały partnerówKolaż / Źródło: www.podlinski.net, autor: brak informacji / Materiały partnerów 

Zobacz jeszcze więcej stylowych męskich dodatków!