Stylowe zegarki męskie marki Casio - klasyka w nowoczesnym wydaniu

Zegarki japońskiej marki Casio to najwyższej klasy sprzęt o stylowym, niezwykle męskim designie. Zobaczcie przygotowany przez nas przegląd popularnych modeli i zainspirujcie się ich ponadczasową stylistyką!

Casio to firma, która powstała w roku 1946. Jej nazwa pochodzi od nazwiska japońskiego założyciela Tadao Kashio, który rozpoczynając swój biznes, początkowo postawił na produkcję kalkulatorów. W latach 70. postanowił jednak rozszerzyć swoją działalność i zajął się także wytwarzaniem zegarków. Pierwszy model wprowadzony na rynek przez Casio nosił nazwę "Casiotron" i miał mechanizm kwarcowy, wyświetlacz LCD oraz automatyczny kalendarz. Zegarki Casio swój szczyt popularności osiągnęły w latach 90., lecz ostatnio znów stały się modne. Modele w stylu retro wybierają znani blogerzy, gwiazdy filmowe, a także popularni sportowcy.

W ofercie marki Casio znajdziemy wiele stylowych modeli - zarówno tych na skórzanym pasku, jak i na bransolecie czy gumowej opasce. Praktyczne, uniwersalne i bardzo na czasie, będą oryginalnym oraz ponadczasowym uzupełnieniem każdej stylizacji.

Kolaż / Źródło: www.zegarek.net, autor: brak informacji / Materiały partnerówKolaż / Źródło: www.zegarek.net, autor: brak informacji / Materiały partnerów 

Więcej o: