Stwórz zestaw z klasą! Wybierz sneakersy marek premium w kolorze białym

Biel to zaraz po czerni jedna z najbardziej eleganckich barw. Sięgnij po białe sneakersy, dzięki którym stworzysz zestaw z klasą. Propozycje od najlepszych projektantów czekają!

Tommy Hilfiger

Biel to absolutny klasyk wśród barw. Wystarczy jeden element w tym kolorze, żeby twoja stylizacja nabrała klasy i eleganckiego wyrazu. Mimo, że mężczyźni wolą nosić ubrania i dodatki w ciemnych barwach, warto jednak postawić na coś bardziej jasnego i delikatnego - zwłaszcza w sezonie letnim. Białe buty sportowe to wręcz niezbędnik męskiej garderoby. Wybierz zgrabny model od Tommy'ego Hilfigera i stwórz elegancką stylizację ze sportowym akcentem.

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów Kolaż / Materiały partnerów

Lacoste

Od popularnych polówek, po wygodne sneakersy - trzeba przyznać, że słynny zielony krokodylek pojawia się w codziennych zestawach coraz częściej. Nic dziwnego, że mężczyźni tak często sięgają po tę markę. Prosty fason i minimalizm to coś, co cenią sobie najbardziej. Wystarczy spojrzeć na sneakersy w białym kolorze. Malutkie logo w postaci krokodyla zwieńcza każdą parę butów i jest to jedyny detal, który rzuca się w oczy. Mimo tak prostego fasonu, mają w sobie coś co przyciąga wzrok. Prawda, że są świetne?

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów Kolaż / Materiały partnerów

Calvin Klein

Tego lata zrób wyjątek i odstaw na bok swoje czarne sneakersy. W tym sezonie biel wkracza na salony! Barwa pełna elegancji i klasy sprawi, że każdy twój zestaw będzie prezentował się bardzo stylowo. Nawet najzwyklejszy T-shirt i jeansy w połączeniu z białymi sneakersami kompletnie zmieni swój wyraz. Jeśli pracujesz w miejscu, gdzie obowiązuje cię strój formalny, bez problemu możesz założyć buty od Calvina Kleina. Zgrabny model wykonany ze skóry ani trochę nie przypomina obuwia sportowego, nie licząc tego, że jest równie wygodny. Stwórz pełną klasy stylizację z białymi butami w roli głównej!

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów Kolaż / Materiały partnerów

Więcej białych sneakersów znajdziesz poniżej!