Elegancka teczka - atrybut mężczyzny z klasą. Zobacz tanie modele!

Elegancka teczka to ważny element biznesowych stylizacji. Praktyczna, uniwersalna i szykowna, świetnie sprawdza się w każdym formalnym zestawie. Zobaczcie przygotowany przez nas przegląd gustownych, skórzanych teczek i zainspirujcie się ich klasyczną stylistyką!

Czarne

Elegancka teczka to praktyczny i stylowy dodatek każdej biznesowej stylizacji. Dodaje szyku i profesjonalizmu zwłaszcza osobom noszącym garnitur. Wykonana z dobrej jakości materiałów, może posłużyć nawet przez kilka lub kilkanaście lat. Pamiętaj jednak, że wybierając skórzaną teczkę, powinieneś zwrócić uwagę na jej konstrukcję (najlepiej sprawdzą się tu modele nieco usztywniane) oraz na kolorystykę, którą należy dopasować do innych skórzanych dodatków, takich jak buty czy pasek. Istotnym elementem, który powinna mieć każda porządna aktówka, jest także rączka. Teczka noszona na ramieniu nie wygląda dobrze w biznesowych zestawach, a ponadto trwale odkształca marynarkę.  

Kolaż / fot. Shutterstock / Materiały partnerówKolaż / fot. Shutterstock / Materiały partnerów 

Brązowe

Brązowa teczka najlepiej będzie wyglądać w towarzystwie dodatków w tym samym kolorze, choć w mniej formalnych stylizacjach sprawdzi się także połączenie różnych barw. Modele półmatowe lub błyszczące, z dodatkowymi kieszonkami, lub z wieloma przegródkami - wybór jest naprawdę spory! Ważne jest jednak, by teczka, którą wybierzesz, pasowała do charakteru twoich stylizacji. Do bardziej eleganckich zestawów dobierz model utwardzany z przednią klamerką, natomiast przy outfitach w stylu smart casual, postaw na modele mniej oficjalne.

W sklepach nadal panują letnie wyprzedaże, dlatego nie czekaj już dłużej i jeszcze dziś skorzystaj z wyjątkowych promocji. Teraz niektóre skórzane teczki dostaniesz nawet o 70% taniej. Sprawdź!

Kolaż / fot. Shutterstock / Materiały partnerówKolaż / fot. Shutterstock / Materiały partnerów