Oryginalne spinki do mankietów. Wybraliśmy 18 najciekawszych wzorów!

Szukasz ciekawych i oryginalnych spinek do mankietów? Zobacz przygotowany przez nas przegląd! Teraz niektóre pary nawet o połowę taniej. Sprawdź!

Spinki do mankietów to dodatek, który mężczyźni zakładają zazwyczaj do bardzo wyjściowych stylizacji. Znakomicie wyglądają one w formalnych zestawach, dodając każdemu outfitowi szlachetności i dostojności. 

Jak jednak nosić ten dodatek w casualowych stylizacjach, kiedy chcemy wyglądać elegancko, lecz na luzie? Najlepiej zrezygnować wtedy z klasycznych modeli bazujących na metalach szlachetnych, takich jak srebro, złoto czy platyna, i postawić na bardziej oryginalne wzory. Coraz bardziej modne stają się na przykład spinki do mankietów o nietypowych motywach, nawiązujących do znanych postaci filmowych lub naszych zainteresowań. Modele w kształcie roweru czy żaglówki, bądź te ze znakiem Supermana, to znakomity pomysł na urozmaicenie stylizacji i nadanie jej bardziej osobistego charakteru.

Specjalnie dla was wybraliśmy 18 najciekawszych par spinek do mankietów, które z pewnością spodobają się fanom nieszablonowych dodatków!

Kolaż / fot. Shutterstock / Materiały partnerówKolaż / fot. Shutterstock / Materiały partnerów