Portfel - niezbędny dodatek każdego mężczyzny. Świetne modele, które posłużą lata

Bez portfela - wiadomo - trudno się obejść, a jego styl mówi wiele o właścicielu. Dlatego przy wyborze nowego modelu, dobrze jest się porządnie zastanowić i podjąć właściwą decyzję. Portfel posłuży nam kilka lat, ważne więc żeby był solidny i praktyczny. Zobacz najmodniejsze męskie modele, dostępne teraz w niższych cenach.

Skórzany, elegancki portfel dobrej jakości to niezbędny dodatek każdego stylowego mężczyzny. Przy wyborze warto zwrócić uwagę nie tylko na jego wygląd, ilość i rodzaj przegródek, ale także wielkość. Zanim podejmiesz decyzję, zastanów się więc, czy nowy portfel ma zmieścić dowód rejestracyjny auta?

Portfel męskiPortfel męski materiały partnera

Takie portfele w nieco rockowym stylu są zwykle wykonane z najwyższej jakości skóry, są solidne i trwałe, dzięki czemu służą swoim właścicielom przez lata. Są też pojemne oraz mają wiele praktycznych przegródek.

Portfel męskiPortfel męski materiały partnera

Na rynku jest dostępna nieskończona ilość kolorów i wzorów portfeli skórzanych. Jest tylko jedno ale: taki portfel nie jest dodatkiem do garnituru, czy innej eleganckiej stylizacji. Jeśli jednak na co dzień nosisz dżinsy i sportowe ubrania, to z pewnością jest to portfel dla ciebie.  

Portfel męskiPortfel męski materiały partnera

Więcej męskich portfeli znajdziesz poniżej: