Lacoste, Hilfiger, Armani - popularne marki premium teraz nawet do - 40%

Letnie okazje to idealny moment, żeby uzupełnić swoją garderobę o ubrania oraz dodatki kultowych marek! Wiemy, gdzie znajdziecie w bardzo atrakcyjnej marki Lacoste, Tommy Hilfiger oraz Giorgio Armani. Zobaczcie!

Lacoste

Sławny krokodyl to logo, które zna chyba każdy z nas. Lacoste już od wielu lat cieszy się dużą popularnością. Ubrania i buty marki Lacoste są nie tylko gwarancją wygody i komfortu, ale także synonimem stylu i luksusu. 

LacosteLacoste materiały partnera

Tommy Hilfiger

Projekty Tommy'ego Hilfigera wyróżniają się przede wszystkim oryginalnym, ale zarazem klasycznym stylem, jak i dbałością o detale. Konsekwencja oraz upór w działaniu projektanta zadecydowały o tak wielkim sukcesie marki. Dziś jest to jedna z chętniej wybieranych marek przez mężczyzn w każdym wieku.

HilfigerHilfiger materiały partnera

Armani

Marka Armani została stworzona przez Giorgio Armani w 1975 roku. Bardzo szybko stała się międzynarodowym brandem odznaczającym się ekskluzywnymi produktami stworzonymi z luksusowych materiałów. Kolekcje tej marki nieustannie zachwycają i zdobywają nowych zwolenników i odbiorców.

ArmaniArmani materiały partnera

Więcej markowych ubrań w świetnej cenie znajdziesz poniżej:

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.