Damskie okulary marek premium w okazyjnych cenach

Szukasz kobiecych i modnych modeli damskich okularów? Specjalnie dla Ciebie wybraliśmy eleganckie fasony na czasie, które teraz kupisz w okazyjnych cenach.

Damskie okulary przeciwsłoneczne marki Prada

Prada to jeden z najstarszych włoskich domów mody. Synonim luksusu i elegancji, bardzo często wybierany przez gwiazdy. Nic dziwnego! Mamy dla Ciebie piękne i niezwykle kobiece okulary przeciwsłoneczne. Wykonane są z dobrej jakości tworzywa, dzięki czemu są wytrzymałe. Do tego lekkie. U nas znajdziesz zarówno modele klasyczne, jak i również te bardziej wyszukane typu "kocie oczy".

Damskie okulary, PradaDamskie okulary, Prada Mat. partnera

Damskie okulary przeciwsłoneczne marki Michael Kors

W tych okularach przeciwsłonecznych będziesz wyglądała i czuła się jak prawdziwa gwiazda. Piękne, kobiece modele, dzięki którym będziesz się wyróżniać w tłumie. Dla kobiet bardziej odważnych mamy okulary z kolorowymi szkłami. Dla tych gustujących w bardziej stonowanych odcieniach, modele czarne i brązowe. Na pewno każda z Was znajdzie coś idealnego dla siebie!

Damskie okulary, Michael KorsDamskie okulary, Michael Kors Mat. partnera

Damskie okulary przeciwsłoneczne marki Ray-Ban

Oczywiście nie mogło również zabraknąć kultowych i ponadczasowych okularów marki Ray-Ban. Szeroki wybór modeli oraz kolorów. Znajdziecie zarówno uwielbiane przez wszystkich aviatorki, czyli potocznie zwane pilotki, jak i również modele bardziej eleganckie typu "kocie oczy".

Damskie okulary, Ray-BanDamskie okulary, Ray-Ban Mat. partnera

Więcej modeli damskich okularów w super modnych fasonach i atrakcyjnych cenach: