Ponadczasowe polówki znanych marek premium w okazyjnych cenach

Koszulki polo, czyli potocznie mówiąc polówki, coraz częściej pojawiają się w męskich szafach i cieszą się dużym powodzeniem. Ich prosty, ponadczasowy krój pozwala dopasować je praktycznie do każdej stylizacji. Wybrałyśmy kilkanaście koszulek polo w modnych kolorach, które z pewnością przypadną ci do gustu!

Tommy Hilfiger

Koszulki polo nadają się praktycznie na każdą okazję. Są sportowe, ale nie do końca - jest to rodzaj nieformalnej elegancji, który sprawdzi się wszędzie tam, gdzie nie można założyć sportowego t-shirtu. Popularność tego elementu garderoby sprawia, że od wielu wielu lat, niezależnie od trendów, nie wychodzi on z mody.

Koszulka polo HilfigerKoszulka polo Hilfiger materiały partnera

Lacoste

Lacoste to marka, która uchodzi za niezwykle prestiżową i ekskluzywną. Założył ją tenisista Rene Lacoste w 1929 roku i nadal cieszy się ona ogromną popularnością. Zielony krokodylek jest bardzo rozpoznawalny w świecie mody i to właśnie on jest symbolem marki. Najbardziej popularnym produktem Lacoste jest właśnie ponadczasowa koszulka polo! Mężczyźni uwielbiają ten model i chętnie wybierają go do każdej stylizacji.

Koszulki poloKoszulki polo materiały partnera

 Calvin Klein

Męskie koszulki polo zwykle wykonane są z bardzo przyjemnych w noszeniu i wygodnych materiałów. Jeśli dodać do tego bogatą gamę kolorystyczną i ogromny wybór wzorów, mamy odpowiedź na pytanie, dlaczego panowie lubią polówki i tak chętnie je noszą.

Koszulka polo CKKoszulka polo CK materiały partnera

Więcej koszulek polo znajdziesz poniżej: