Plecaki damskie. Modna i wygodna alternatywa dla klasycznej torebki

Jeśli szukasz alternatywy dla ciężkiej i niewygodnej torebki, postaw na plecak. Funkcjonalne i eleganckie modele sprawdzą się w każdej sytuacji!

Jeszcze do niedawna plecak kojarzony był jedynie ze stylizacjami sportowymi, gdzie odgrywał wyłącznie rolę praktyczną. I choć mężczyźni często decydowali się na ten funkcjonalny dodatek, to kobiety zazwyczaj omijały go szerokim łukiem. Jednakże jakiś czas temu trend ten uległ wyraźnej zmianie, a damskie plecaki na stałe zagościły na sklepowych półkach. Kobiety przekonały się do eleganckich modeli, które znakomicie współgrały nie tylko ze sportowymi zestawami. Stylowe, modne i funkcjonalne, zapewniały wygodę oraz komfort użytkowania.

W tym sezonie plecaki znów królują wśród damskich dodatków, wciąż ciesząc się ogromnym powodzeniem. Specjalnie dla Was wybraliśmy kilkanaście stylowych modeli, które świetnie sprawdzą się zarówno na weekendowy wypad za miasto, jak i do pracy czy na uczelnię.

Kolaż / Źródło: www.astreamofhandbags.com autor: brak informacji / Materiały partnerówKolaż / Źródło: www.astreamofhandbags.com autor: brak informacji / Materiały partnerów 

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.