Męskie saszetki znanych marek teraz w niższej cenie

Kolejne modele smartphonów stają się coraz większe. A kieszenie naszych spodni - nie. Nerka to doskonała propozycja dla tych panów, którzy mają dosyć wypchanych drobiazgami kieszeni spodni.

Męska saszetka to świetny dodatek do swobodnych stylizacji. Noszona z przodu, boku, czy z tyłu jest bardzo wygodna. Przydaje się zwłaszcza wtedy, kiedy plecak to za dużo, a torba, czy teczka nie pasują do outfitu. Nerka jest bardzo praktyczna - mieści portfel, telefon, klucze, okulary i inne drobiazgi. Czarne modele są bardzo uniwersalne - pasują zarówno do sportowego stroju, jak i niektórych smart casualowych stylizacji. 

Męskie nerkiMęskie nerki materiały partnera

Saszetki w kolorach khaki, beżu oraz te w moro mogą być noszone do swobodnego stroju. W sam raz dla fanów wojskowego stylu. Sprawdzą się świetnie na wakacjach lub podczas krótkiej wycieczki rowerowej lub spaceru z psem. Modele z wewnętrznymi kieszonkami pozwalają zachować porządek. 

Męskie nerkiMęskie nerki materiały partnera

Nerka z lekkiego materiału w żywych kolorach, to doskonały dodatek do sportowego stroju. Nie zaburza jego swobodnego charakteru, jest też bardzo praktyczna podczas jazdy na rowerze, longu, czy rolkach. Cały czas możemy mieć przy sobie wszystkie niezbędne drobiazgi, a żeby nie przeszkadzała - wystarczy wygodnie przesunąć ją na bok, czy wręcz do tyłu.

Męskie nerkiMęskie nerki materiały partnera

Więcej modnych nerek: