Ten dodatek to hit wśród mężczyzn i kobiet! zegarki Daniel Wellington nawet połowę taniej

Zegarki Daniel Wellington skradły serca kobiet oraz mężczyzn. Słyną z klasycznych modeli z charakterystycznym, kolorowym paskiem NATO, który jest wymienny. Teraz te super modne zegarki dostaniesz nawet o połowę taniej!

Jak zaczęła historia marki Daniel Wellington? "Podczas tej podróży założyciel firmy, Filip Tysander, spotkał intrygującego brytyjskiego dżentelmena noszącego się w nienagannym, a równocześnie bezpretensjonalnym stylu. Mężczyzna ten szczególnie upodobał sobie zegarki w stylu retro, które nosił na starych, wyblakłych paskach NATO. Jak się nazywał ten mężczyzna? Daniel Wellington". Od tamtej pory firmę charakteryzuje klasyczne, wyrafinowane wzornictwo charakteryzujące się minimalizmem, wraz z wymiennymi paskami.

Daniel WellingtonDaniel Wellington materiały partnera materiały partnera

Kolorowe paski NATO upodobałyi sobie także kobiety. Poniżej sześć modeli przeznaczonych właśnie dla nich. Jeśli kupisz model z kolorowych paskiem, to możesz do niego dokupić także pasek skórzany.

Daniel WellingtonDaniel Wellington materiały partnera materiały partnera

Zwolennicy klasyki oraz prostych dodatków również znajdą coś dla siebie w ofercie marki Daniel Wellington - modele zegarków z paskami w kolorze brązowym i czarnym skórzanym ze złotą oraz srebrną sprzączką.

Daniel WellingtonDaniel Wellington materiały partnera materiały partnera

Więcej zegarków znajdziesz tutaj: