Columbia, The North Face, Salomon - męskie T-shirty, które musisz mieć!

Outdoorowe marki kojarzą nam się przede wszystkim z niezawodnymi kurtkami i butami odpowiednimi na każdą pogodę. Jednak tak znane firmy jak Columbia, The North Face i Salomon mają do zaoferowania o wiele więcej. Świetnej jakości kolorowe T-shirty z pewnością przypadną ci do gustu!

Columbia

Czy wiesz, że amerykańska marka Columbia obchodzi swoje 80. urodziny? Przez ten czas ani przez chwilę nie spoczęła na laurach i jak od początku istnienia, nadal kładzie nacisk na innowacyjność, jakość i funkcjonalność produktów. Outdoorowa marka kieruje swoją ofertę przede wszystkim do osób, które nie wyobrażają sobie dnia bez aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. Columbia pamięta też o tym, jak ważny jest oryginalny wygląd, dlatego jej projekty są dopracowane w każdym calu. Marka często podkreśla, że najważniejsze jest to ,,(...)aby ochronić klienta przed wilgocią, zimnem w chłodne dni oraz ochłodzić ciało podczas upałów".

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów Kolaż / Materiały partnerów Kolaż / Materiały partnerów

The North Face

Jeśli jesteś miłośnikiem mody sportowej i cenisz sobie aktywność fizyczną, tej marki z pewnością nie trzeba ci przedstawiać. Outdoorowa firma The North Face jest znana na całym świecie i cieszy się wysoką renomą oraz zaufaniem tysięcy klientów. Przede wszystkim specjalizuje się w produkcji i sprzedaży profesjonalnych kurtek, butów oraz akcesoriów, jednak oferta tej marki nie ogranicza się tylko i wyłącznie do tych elementów ubioru. Wśród męskiej kolekcji nie mogło zabraknąć także T-shirtów, które wyróżniają się kolorystyką i ciekawym wzornictwem.

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów Kolaż / Materiały partnerów Kolaż / Materiały partnerów

Salomon

Tak jak większość marek sportowych i outdoorowych, również i Salomon największą wagę przykłada do tworzenia produktów innowacyjnych i takich, które będą się wyróżniać wysoką jakością. Historia marki sięga 1947 roku, kiedy to Francois Salomon wraz z rodziną założyli we francuskim miasteczku sklep z krawędziami do nart. Kto by przypuszczał, że asortyment firmy tak diametralnie się zmieni! Dzisiaj jest to wiodąca marka w produkcji butów trekkingowych i odzieży dostosowanej do każdych warunków pogodowych. Nawet miłośnicy T-shirtów znajdą tu coś dla siebie!

Kolaż / Materiały partnerów / Fot. www.zalando.comKolaż / Materiały partnerów / Fot. www.zalando.com Kolaż / Materiały partnerów / Fot. www.zalando.com Kolaż / Materiały partnerów / Fot. www.zalando.com

Więcej męskich T-shirtów znajdziesz poniżej!