Te koszulki znów będą rządzić na ulicach! Teraz jest idealna okazja, by kupić je taniej

Wiosna to idealny moment na schowanie zimowych kurtek do szafy, a wyciągnięcie ramonesek, bomberów i przede wszystkim t-shirtów. W sieci można znaleźć niesamowite okazje, a my specjalnie dla Was poszukaliśmy koszulki marek , Calvin Klein i Levi's dużo taniej!

T-shirty marki Levi's

To jedna z najpopularniejszych amerykańskich marek, która do dziś podbija serca milionów ludzi na świecie. Choć na przełomie lat brand ten nieco się zmienił, to kultowe t-shirty z napisem 'Levi's" to prawdziwy must-have każdego faceta tej wiosny! 

T-shirt Levi'sT-shirt Levi's www.polyvore.com/Materiały partnera www.polyvore.com/Materiały partnera

T-shirty marki Tommy Hilfiger

To kolejna amerykańska marka, którą uwielbiają faceci. Dzięki świetnym materiałom koszulki tego brandu z pewnością będą służyć wam naprawdę długo. Taka inwestycja z pewnością dopełni niejedną stylizację, a wiosną sprawdzi się wręcz idealnie. 

T-shirt Tommy HilfigerT-shirt Tommy Hilfiger www.polyvore.com/Materiały partnera www.polyvore.com/Materiały partnera

T-shirty marki Calvin Klein 

W naszym dzisiejszym zestawieniu nie mogło zabraknąć także t-shirtów tej marki! Choć faceci uwielbią Calvina Kleina głównie za bieliznę, to w ich szafach powinny znaleźć się również ponadczasowe koszulki tej marki. Wystarczy, że do takiej bluzki założysz czarną ramoneskę i dżinsy i stylizacja gotowa! 

T-shirt Calvin KleinT-shirt Calvin Klein www.asos.com/Materiały partnera www.asos.com/Materiały partnera

Więcej t-shirtów znanych marek: