Retro zegarki Casio teraz w świetnej cenie. Najlepsze modele dla kobiet

Popularność marki Casio zaczęła się od wypuszczenia na rynek kalkulatora. Teraz, po prawie 80 latach japońska marka znana jest głównie z dwóch modeli zegarków - G-Shock i płaskiego, klasycznego Casio, który jest jednym z symboli lat 90.

Jednym z światowych trendów modowych jest powrót retro - nosimy jeansy z wysokim stanem, kolorowe, jakby za duże sneakersy, a także właśnie zegarki Casio. 

Pierwowzór tego płaskiego zegarka powstał w 1974 roku, miał mechanizm kwarcowy, wyświetlacz LCD, automatyczny kalendarz, ale jego wygląd odbiegał od tego, który widzimy dzisiaj. Poniżej modele srebrne w dobrej cenie:

casio, kolażcasio, kolaż casio, kolaż casio, kolaż

Casio słynie także z innego modelu - zegarków G-Shock i Baby-G (kobiecej wersji G-Shock). Pierwszy zegarek tego typu - wstrząsoodporny powstał w 1983 roku i został rozsławiony dzięki filmowi "Speed. Niebezpieczna szybkość". Od tamtej pory zegarek został wzbogacony w masę nowych funkcji. Upodobali go sobie sportowcy i fani sportów ekstremalnych. 

casio, kolażcasio, kolaż casio, kolaż casio, kolaż

Casio ma w swojej ofercie także modele w kolorze czerni, które sprawdzą się na co dzień. Te ze złotymi elementami będą także świetnym uzupełnieniem wieczorowych stylizacji.

casio, kolażcasio, kolaż casio, kolaż casio, kolaż

Copyright © Agora SA