Sukienki tej marki pokochała Radwańska i Lewandowska. Wiemy, gdzie kupicie podobne

Ubrania marki Just Paul podbiły serca naszych gwiazd! Gdzie, gdzie kupicie niemal identyczne modele sukienek, w których pokazała się Anna Lewandowska, Agnieszka Radwańska i Julia Wieniawa. Zobaczcie sami!

Granatowe koronki

Anna Lewandowska często pokazuje się w kreacjach z metką Just Paul, ale nam najbardziej przypadła do gustu granatowa sukienka z seksownymi koronkowymi wstawkami. Świetnie prezentuje się w połączeniu z prostymi i delikatnymi sandałkami na szpilce, ale śmiało możesz też do niej dobrać długie kozaki za kolano. 

.. www.instagram.com/jp_justpaul www.instagram.com/jp_justpaul

Klasyczna czerń

Agnieszka Radwańska również ma w swojej szafie kilka modeli sukienek od Just Paul, ale do jej ulubionej należy krótka czarna z prześwitami. To dobry wybór na wiele okazji, więc z pewnością posłuży nam nie raz.

.. www.instagram.com/jp_justpaul www.instagram.com/jp_justpaul

Seksowna w odcieniu nude

Julia Wieniawa wybrała długą suknię w najmodniejszym odcieniu sezonu - nude. Taka kreacja robi wrażenie, więc nie warto odciągać od niej uwagi dodatkami w mocnych kolorach. Cieliste szpilki i torebka będą w sam raz! Ciekawym połączeniem może się okazać dodanie rockowej skórzanej kurtki do tego dziewczęcego modelu sukienki. Warto eksperymentować! 

.. www.instagram.com/jp_justpaul www.instagram.com/jp_justpaul

Sprawdź też inne modele sukienek!