Kiedyś szczyt kiczu a teraz absolutny hit! 3 trendy na wiosnę, które już noszą gwiazdy piłki nożnej

Moda oraz trendy zmieniają się z roku na rok i czasem trudno je przewidzieć, choć coraz częściej zauważamy, że to, co kiedyś wydawało się być kiczowate wraca jako hit mody. Kto w dzisiejszych czasach kreuje trendy? Męskie trendy kreują nie tylko znane domy mody, ale także sportowcy, którzy noszą to, co w danym sezonie będą nosić wszyscy mężczyźni. Specjalnie dla Was przygotowałyśmy 3 trendy, które będą hitem nadchodzącej wiosny!

1. Normcore

Zwyczajnie = niezwyczajnie, niemodnie = modnie. Najnowsze trendy przekonują, że w prostocie oraz casualu siła. Doskonale wie o tym Cristiano Ronaldo, który już stosuje tą zasadę w swoich stylizacjach.

Cristiano RonaldoCristiano Ronaldo www.instagram.com/cristiano / materiały partnera www.instagram.com/cristiano / materiały partnera

2. Duże, widoczne logo

Logomania ponownie opanowała modę męską. Niedawno kojarzona ze złym gustem, dzisiaj zyskuje miano uznania dla danego projektanta lub marki. Co ciekawsze, po dodatkową promocję pod postacią bardzo widocznej nazwy marki na ubraniach oraz dodatkach sięgają nawet największe marki, jak Dior, Balenciaga, Adidas, czy Nike.

Robert LewandowskiRobert Lewandowski www.instagram.com/_rl9 / materiały partnera www.instagram.com/_rl9 / materiały partnera

3. Kolorowe garnitury

Garnitury jeszcze nigdy nie były tak kolorowe! Od energetycznych fioletów, przez róże oraz niebieskości, aż po klasyczne czerwienie i zielenie.

NeymarNeymar www.instagram.com/neymarjr / materiały partnera www.instagram.com/neymarjr / materiały partnera

Więcej modnych ubrań znajdziesz tutaj:

 
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.