Naszyjnik, który nosi Ewa Chodakowska kosztuje tylko 149 zł. Wiemy, gdzie go kupić

Przełom roku to dobry moment na odświeżenie garderoby i zakup kilku nowych akcesoriów, tak jak biżuteria inspirowana gwiazdami.

Gwiazdy wiedzą, co modne! To właśnie Ewa Chodakowska, Anna Lewandowska i Natalia Siwiec zazwyczaj prezentują nowe, świetne modele naszyjników, kolczyków, pierścionków, których potem szukamy w sklepach.

Ewa - jak wiele celebrytek - wybiera drobną biżuterię, ale nosi jej sporo - naszyjnik, czasem dwa połączone, kilka pierścionków. Znalazłyśmy dokładnie taki sam naszyjnik, jaki ma na sobie trenerka na zdjęciu poniżej. Zobacz, gdzie możesz go kupić.

Instagram, Ewa ChodakowskaInstagram, Ewa Chodakowska Instagram, Ewa Chodakowska Instagram, Ewa Chodakowska

Ania ostatnio pokazała nową fryzurę z zaplecionym bokiem, która podzieliła jej fanów. Przy okazji pochwaliła się popularną wśród WAG biżuterią Sary Boruc. Drobne, srebrne kolczyki i nausznica tworzą spójną całość.

Instagram, Anna LewandowskaInstagram, Anna Lewandowska Instagram, Anna Lewandowska Instagram, Anna Lewandowska

Natalia Siwiec postawiła na bardzo strojną stylizację. Kilka naszyjników z zawieszkami to dobry sposób na nadanie nawet zwykłej stylizacji charakteru. Zobacz, gdzie kupić naszyjniki w stylu Natalii w rozsądnej cenie:

Instagram, Natalia SiwiecInstagram, Natalia Siwiec Instagram, Natalia Siwiec Instagram, Natalia Siwiec

Więcej biżuterii w stylu gwiazd: