Gwiazdy pokochały skórzana spodnie! W tym sezonie są podstawą seksownych stylizacji

Gwiazdy doskonale wiedzą, jak podkreślić nogi, by wyglądały na szczupłe i seksowne. W tym sezonie - zwłaszcza partnerki piłkarzy, wybierają skórzane spodnie. Zobaczcie, gdzie kupicie najfajniejsze modele i jak je nosić!

Sara Boruc

Sara Boruc uwielbia skórzane spodnie i ma w swojej szafie wiele par. Najczęściej jednak wybiera klasyczne czarne modele, które często są podstawą jej stylizacji. Ostatnio postanowiła je ubrać razem z bardzo modną oversizową marynarką w kratę, pod którą założyła beżowe body. Do całej stylizacji dobrała szare szpilki i małą torebkę.

.. www.instagram.com/saraborucmannei_real www.instagram.com/saraborucmannei_real

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska także w tym sezonie nie rozstaje się ze skórzanymi spodniami. Ostatnio postanowiła ubrać te w nietypowym czerwonym kolorze, które w połączeniu z prostą czarną bluzką tworzą niebanalną całość. Warto dodać do takiego zestawu delikatną biżuterię. 

.. www.instagram.com/annalewandowskahpba www.instagram.com/annalewandowskahpba

Anna Lewandowska - czarne

Anna ma także kilka modeli spodni skórzanych w czarnym kolorze. Warto mieć przynajmniej jedną taką parę w swojej szafie, bo to świetny wybór zarówno na imprezę, do pracy, jak i na co dzień.

.. www.instagram.com/annalewandowskahpba www.instagram.com/annalewandowskahpba

Zobacz więcej rzeczy w stylu gwiazd!